Головна
Україна
Події
08:54, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

Масований обстріл населених пунктів та укріплень українських військових на межі Луганської та Донецької областей противник не припиняє ані на день. Росіяни все ще намагаються прорватися в Бахмут. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор. Так, основні зусилля окупанти зосередили на Бахмутському напрямку, куди й намагаються прорватися із декількох міст та сіл Луганщини. Вчора росіяни хотіли пробити оборону ЗСУ у шістьох різних місцях. Двічі організовували штурм за підтримки авіації. Втім, нашим військовим вдалося зупинити кожен із цих наступів і відкинути ворога. Загалом літаки окупантів завдали авіаударів поблизу чотирьох населених пунктів. Лише вночі 17 разів зафіксували артилерійські обстріли з боку росіян. У п’ятьох випадках вони використовували установки залпового вогню. Чотири рази до атак долучалися танки. Життя в окупації Сьогодні, 28 серпня, зазвичай вітають шахтарів, але не в Лисичанську. Окупаційній владі не цікаве відновлення та подальший розвиток шахт та нафтопереробного заводу, потрібен лише адмінресурс. Тому і пропонують оплачувану роботу для чиновників, юристів, банкірів, економістів, бухгалтерів. З робочих спеціальностей в місті актуальні водії та будівельники. Росіяни вже визначилися із майбутнім вугледобувної галузі на захоплених у 2014 році територіях, де майже всіх шахтарів відрядили на фронт. Скоріше за все, таке майбутнє чекає й Лисичанськ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Росіяни намагаються прорватися в Бахмут із декількох міст та сіл Луганської області

Читать на русском

Основні зусилля окупанти зосередили на Бахмутському напрямку

Читать на русском
Росіяни намагаються прорватися в Бахмут із декількох міст та сіл Луганської області

Основні зусилля окупанти зосередили на Бахмутському напрямку

Масований обстріл населених пунктів та укріплень українських військових на межі Луганської та Донецької областей противник не припиняє ані на день. Росіяни все ще намагаються прорватися в Бахмут.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

Так, основні зусилля окупанти зосередили на Бахмутському напрямку, куди й намагаються прорватися із декількох міст та сіл Луганщини.

Вчора росіяни хотіли пробити оборону ЗСУ у шістьох різних місцях. Двічі організовували штурм за підтримки авіації. Втім, нашим військовим вдалося зупинити кожен із цих наступів і відкинути ворога.

Загалом літаки окупантів завдали авіаударів поблизу чотирьох населених пунктів.

Лише вночі 17 разів зафіксували артилерійські обстріли з боку росіян. У п’ятьох випадках вони використовували установки залпового вогню. Чотири рази до атак долучалися танки.

Життя в окупації

Сьогодні, 28 серпня, зазвичай вітають шахтарів, але не в Лисичанську.

Окупаційній владі не цікаве відновлення та подальший розвиток шахт та нафтопереробного заводу, потрібен лише адмінресурс. Тому і пропонують оплачувану роботу для чиновників, юристів, банкірів, економістів, бухгалтерів. З робочих спеціальностей в місті актуальні водії та будівельники.

Росіяни вже визначилися із майбутнім вугледобувної галузі на захоплених у 2014 році територіях, де майже всіх шахтарів відрядили на фронт. Скоріше за все, таке майбутнє чекає й Лисичанськ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.