Росіяни майже 80 разів вдарили по Сумщині – є загиблі та постраждалі

Росіяни застосували для ударів артилерію, міномети, керовані авіаційні бомби та дрони, зокрема типу FPV

сумська область, дснс
Фото ДСНС

Російські війська протягом доби завдали майже 80 ударів по 14 територіальних громадах Сумщини. В результаті агресії загинули двоє цивільних, ще двоє постраждали.

Про це повідомляє Сумська ОВА. Ворожих атак зазнали 29 населених пунктів у Сумській, Юнаківській, Миропільській, Хотінській, Білопільській, Краснопільській, Глухівській, Шосткинській, Есманьській, Шалигинській, Хутір-Михайлівській, Середино-Будській, Зноб-Новгородській, Свеській, Новослобідській і Великописарівській громадах. Найбільше - у Сумському та Шосткинському районах.

Росіяни застосували для ударів артилерію, міномети, керовані авіаційні бомби та дрони, зокрема типу FPV.

У Краснопільській громаді через атаку ворожих дронів загинули чоловік та жінка віком 54 й 52 роки. У Глухівській громаді внаслідок влучання російського безпілотника постраждали чоловік і жінка віком 53 й 87 років.

У Зноб-Новгородській громаді внаслідок атаки загарбників пошкоджень зазнав приватний житловий будинок, у Білопільській - приміщення навчального закладу та приватне домоволодіння, в Есманьській - об’єкт цивільної інфраструктури. У Шосткинській громаді ворожим ударом зруйноване приватне домоволодіння, пошкоджені приватні домоволодіння й об’єкти цивільної інфраструктури.

У Глухівській громаді внаслідок російської атаки зруйнований приватний житловий будинок, ще низка приватних й один багатоквартирний житловий будинок зазнали пошкоджень. Також пошкоджений об’єкт цивільної інфраструктури. До медичного закладу звернувся 27-річний житель Білопільської громади, який дістав поранення через атаку ворожого дрона 26 січня.

Російські атаки 28 січня

У ніч на 28 січня росіяни атакували Україну балістикою та 146 ударними безпілотниками. Силам ППО вдалося нейтралізувати 103 дрони, проте балістична ракета та частина БПЛА досягли цілей. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Цієї ночі, починаючи з вечора 27 січня, окупанти вдарили ракетою "Іскандер-М" з Ростовської області. Одночасно з російських Курська, Орла, Приморсько-Ахтарська та окупованого Криму територію України атакували 146 безпілотників. Серед них були як звичні "шахеди", яких нарахували близько 90, так і дрони інших типів.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити