«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Видання востаннє публікувало статтю про голову ГУР у лютому
Російські пропагандисти при публікації чергового фейку про “поранення” голови української розвідки Кирила Буданова посилалися на статтю німецького видання Stern. Втім, як з’ясувалося, жодної подібної статті там не виходило.
Про це йдеться на сайті видання. Там заявили, що не випускали жодних подібних матеріалів.
Відомо, що один з найвідоміших пропагандистів Володимир Соловйов писав про нібито поранення Буданова, додавши “За даними німецького журналу Stern”. Він заявляв, що журналісти нібито спілкувалися з лікарями у медзакладі, куди доставили голову ГУР.
Крім того, у пості зазначали, що Буданов дістав ушкодження головного мозку від черепно-мозкової травми. Пізніше таку “інформацію” публікували інші пропагандистські Telegram-канали, зокрема, білоруські.
“Єдина проблема: Stern не опублікував такого повідомлення. Останню статтю про начальника розвідки Буданова датовано 28 лютого цього року і в ній ідеться про його оцінку того, чи постачатиме Китай зброю москві”, – йдеться у повідомленні.
У виданні підкреслили, що “новина” вийшла кількома мовами на сайтах, які росія, ймовірно, використовує для поширення фейків. Зокрема, вона з’явилася на сайті італійського новинного агентства Nova News.
Російські пропагандисти вкотре "важко поранили" голову української розвідки Кирила Буданова. Кажуть, що він уже два тижні лежить у комі в Берліні й нікого не впізнає.
Один з відомих військових кореспондентів рф, Андрій Котенок, навіть для солідності послався на українські ЗМІ. Нібито в українському медіа-просторі обговорюють стан Буданова, який начебто перебуває у важкому стані ще від 29 травня. За його версією, главу ГУР нібито поранило під час прильоту ракети по штаб-квартирі.
Пізніше представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов розвінчав черговий фейк російської пропаганди про те, що Кирило Буданов нібито був важко поранений. За його словами, ця інформація повністю не відповідає дійсності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.