Трамп наполягяє, щоб Україна погодилася на невигідний мир. Як нам бути?
голосів
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
654.28
DOGECOIN (DOGE)
0.11
THETA (THETA)
0.2
LITECOIN (LTC)
56.04
BITCOIN (BTC)
78247.19
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$31 800 млрд.
2
Китай
$19 000 млрд.
3
Німеччина
$4 700 млрд.
4
Японія
$4 100 млрд.
5
Індія
$4 000 млрд.
6
Велико-британія
$3 900 млрд.
7
Франція
$3 400 млрд.
8
Італія
$2 500 млрд.
9
Канада
$2 300 млрд.
10
Бразилія
$2 200 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Фіналіст шоу МастерШеф показав, чому йому не соромно подавати на стіл плавлений сир
Потрібно всього кілька інгредієнтів, основним з яких є кисломолочний сир, і 15 хвилин часу. І у вас готовий сир, який можна вживати як самостійно, так і використовувати як основу для будь-яких бутербродів.
Росіяни атакували дронами і авіабомбою центр Херсону та область: постраждали цивільні, масштабні руйнування
Росіяни поцілили авіабомбою по Центральному району Херсона, відомо про двох поранених, які перебували на вулиці на момент удару
Внаслідок атаки пошкоджені багатоповерхові та приватні будинки
Росіяни у п'ятницю, 2 лютого, вдарили авіабомбою по Центральному району Херсона. Відомо про двох поранених – 73-річну жінку, яка на момент удару перебувала на подвір'ї, та 17-річного хлопця. Внаслідок атаки також пошкоджені багатоповерхові та приватні будинки. Прокуратура розпочала розслідування.
Як повідомили у ОВА Херсону, унаслідок чергової російської атаки на Херсонщину постраждали цивільні. На кадрах - відео перших хвилин після російського авіаудару по Херсону. Відомо, що окупанти вкрили вогнем житлову забудову у центральній частині міста. Частково зруйновано триповерховий будинок, а також пошкоджено довколишні оселі.
"Наразі відомо про двох постраждалих. 73-річну жінку доставили до лікарні з вибуховою травмою, контузією та пораненням ноги. Ще один потерпілий – 17-річний хлопець. Його теж шпиталізували до медзакладу", - повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Під процесуальним керівництвом прокуратури Херсонської області розпочато розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Розбиті будинки Херсону після атаки рф. Фото: МВА
За інформацією слідства, російські військові атакували місто Херсон та Бериславський район області вдень 2 лютого. У Херсоні через влучання снаряду у багатоквартирний будинок сталося його часткове руйнування. Попередньо здійснено авіаудар з СУ-34, дані уточнюються, на місці працюють відповідні служби.
Наслідки удару рф по Херсонщині
Наразі відомо про місцеву жительку, яка отримала акуботравму та осколкове поранення. У Бериславі ворог атакував мирне населення дронами. Через скидання вибухівки постраждав місцевий мешканець, його доставлено до лікарні.
У Бериславі постраждав місцевий житель. Фото прокуратури
У селі Інгулець через обстріл травмовано 59-річну жінку та 37-річного чоловіка. Прокурори спільно зі слідчими поліції активно документують цей воєнний злочин, вчинений представниками країни-агресора. За ситуацією слідкують та будуть повідомляти про подальший розвиток подій.
Обстріл Херсонщини
Ввечері 31 січня внаслідок ворожих ударів рф було пошкоджено будинок, магазини та електромережу в одному з районів Херсону. Також оприлюднено відео з вуличної камери спостереження, на якому зафіксовано момент влучення одного зі снарядів. Раніше того ж дня, 31 січня, на Херсонщині окупанти скинули авіабомбу на школу. Приміщення зазнало серйозних руйнувань.
У п'ятницю, 12 січня, близько 12:00 російські війська також обстріляли місто Херсон з артилерії. Унаслідок атаки загинуло двоє містян. Відкрито досудове розслідування за фактом порушення законів війни та умисного вбивства.
7 січня російські військові влучили у будинок в середмісті. Загинули чоловік та жінка, щонайменше троє отримали поранення. Артилерійський вогонь пошкодив будинки та обʼєкти цивільної інфраструктури. За словами голови Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, снаряд прилетів також у житловий будинок, убивши молоду жінку, інша жінка отримала поранення.
В суботу, 6 січня, ворог обстріляв Тягинську громаду Херсонщини. Унаслідок удару окупантів понівечили автівки, зруйнували сільраду та склад з гуманітарною допомогою, пошкодили модульні будиночки де мешкали переселенці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.