“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Всі ці намагання через допомогу Україні
Росія знову намагається втрутитись в американські вибори в Конгрес за допомогою ботоферм. Ціль кремля - вивести вперед республіканців на проміжних виборах в Конгрес США 2022 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The New York Times.
Експерти з Recorded Future з вересня почали помічати в соцмережах акаунти, які ймовірно є фальшивими. В них відсутня або вказана несправжня інформація про користувачів, вони не відповідають на повідомлення, а їх контент направлений виключно на дискредитацію президента США Джо Байдена та демократів в різних регіонах.
"Наприклад, акаунт, що налічує понад 8000 підписників, публікує пости виключно про політичні теми - не тільки в одному штаті, а й по всій країні - і часто розповсюджує хибні пости, що вводять в оману. Більшість із них отримують мало залученості від користувачів, але нещодавня публікація про ФБР отримала 43 відповіді та і була репостнута 64 рази", - йдеться в повідомленні.
Експерти припускають, що ці акаунти пов’язані з російським агентством, яке вже втручалося в президентські вибори 2016 року - агентством інтернет-досліджень в Санкт-Петербурзі.
Основна ціль росіян - привести республіканців до перемоги під час виборів в Конгрес США і зменшити таким чином військову підтримку України.
Washington Post заявляє, що більшість кандидатів від Республіканської партії в Конгрес ставлять під сумнів легітимність результатів виборів 2020 року. За підрахунками видання 291 із 569 кандидатів, тобто 51 відсоток, підтримують цю позицію Трампа. Потенційно це може спричинити подальшу радикалізацію політичного життя в країні, аж до повторення подій 6 січня 2020 року, коли натовп прихильників Трампа, натхненний закликами свого лідера, увірвався до Капітолію.
Як повідомляє видання, більшість тих, хто заперечує результати виборів 2020 року, поки що перемагають у передвиборчій гонці конкурентів від демократів. Водночас можна очікувати, що багато кандидатів-трампістів, які програють свої перегони, у дусі своїх переконань будуть оскаржувати невигідні для себе результати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.