"Коли ти атакуєш елемент системи виживання противника - його ядерну тріаду - це означає, що рівень ризику зростає. Бо ніхто не знає, як саме відреагує інша сторона"
У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
ППО працювала у Миколаївській, Хмельницькій, Львівській та Івано-Франківській областях
Російські окупанти в ніч на четвер, 11 липня, вдарили по Україні Шахедами та Іскандерами. Протиповітряна оборона збила всі шість ударних дронів. Ракети знищити не вдалося.
Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук. За його даними, ворог вночі ударив по Сумщині двома балістичними ракетами Іскандер-М, запуск був із Курської області Росії.
Також окупанти атакували 6 ударними БпЛА типу Shahed-131/136. Пуск дронів відбувся із Приморсько-Ахтарська РФ.
Ворожі ударні безпілотники збили у Миколаївській, Хмельницькій, Львівській та Івано-Франківській областях. До бойової роботи залучали винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України.
Минулої ночі, 10 липня, окупанти теж запустили по Україні Шахеди. Всього атакували 20 дронів, 14 були збиті.
Разом з дронами окупанти запустили по Україні одну балістичну ракету Іскандер-М та чотири керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69.
Нагадаємо, Росія вночі 10 липня вдарила дронами по енергооб'єкту на Рівненщині. Жителі на деякий час залишилися без світла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.