Росія вночі атакувала Україну реактивними Шахедами: 27 прильотів

Всього було випущено 78 ударних дронів, ППО знищила 51 з них

атака шахедів
В Повітряних Силах розповіли, як відбили нічну атаку 30 липня

Росія вночі 30 липня вдарила по Україні 78 ударними дронами. Частина з них була реактивними, ці БПЛА атакували північ. ППО знищила 51 безпілотник, решта 27 - влучили.

Про це повідомляють Повітряні Сили ЗСУ. Зазначається, що вночі Росія запустила 78 ударних дронів типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів. Райони пусків - Орел, Курськ та Гвардійське в окупованому Криму.

"Особливість нічної атаки - застосування ворогом до 8-ми реактивних БПЛА на північному напрямку", - йдеться в повідомленні.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. ППО знищила 51 ворожий дрон на півночі та сході країни.

"Зафіксовано влучання 27 БПЛА у 7 локаціях, падіння збитих (уламки) - на двох локаціях", - заявили в Повітряних Силах.

Дані: ПС ЗСУ
Дані: ПС ЗСУ

Атака 30 липня: наслідки

Росія вночі 29 липня вдарила дронами по вокзалу у Павлограді на Дніпропетровщині. Постраждалих серед пасажирів та залізничників немає. Водночас є зміни в русі поїздів. Шахедами ворог вдарив і по Синельниківщині - Миколаївській і Покровській громадах. 

Також вночі 30 липня ворог атакував Харків безпілотниками. У Шевченківському районі загорілися три автівки, автомийка та прибудова до будівлі. Пошкоджені житлові будинки, об’єкти торгівлі та транспорт.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити