Це трек про те, що мама — не лише турботлива й відповідальна, а й смілива, яскрава, весела жінка, яка заслуговує на свою хвилину драйву та свободи. Хотілося, щоб кожна мама, почувши цю пісню, згадала: суперсили — це не лише про надздібності, а й про здатність бути щасливою.
Наступ російських військ зупинився
У Міністерстві оборони США підрахували, що на 18 березня рашистські окупанти випустили по території України 1 080 ракет.
Про це заявляє Інформатор із посиланням на BBC.
Крім того, за даними американської розвідки, наступ російських сил зупинився в усіх напрямках. Не видно руху підрозділів Росії ні на північному та північно-західному напрямку від Києва, ні на східному, де російські війська знаходяться за 30 км від Києва.
Рашистські підрозділи також не наближаються до Харкова, незважаючи на спроби прорватися. Водночас Чернігів та Маріуполь перебувають в облозі, проте українські захисники та мешканці міст активно обороняються.