Головна
Україна
Події
21:14, 2 Червня
Информатор UA

Интро

Росія відправила своєму союзнику Сирії близько 100 000 тонн пшениці, вкраденої в України з моменту вторгнення в країну, повідомили в посольстві України у Бейруті, охарактеризувавши постачання як злочинну діяльність. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на агентство Reuters.  Посольство зазначило, що судно під російським прапором пришвартувалося у головному морському порті Сирії Латакія наприкінці травня. Дані Refinitiv показали, що судно завантажує пшеницю в порті Севастополя у Криму з датою відправлення 19 травня та місцем прибуття, зазначеним як Сирія. Супутникові знімки з Planet Labs PBC 29 травня показали, що те саме судно пришвартувалося в Латакії. Посольство України у Лівані з посиланням на українські правоохоронні органи стверджувало, що зерно на борті російського судна було вкрадено з українських складів у районах, нещодавно окупованих російськими військами. Посольство повідомило, що за останні три місяці до Сирії прибуло понад 100 тисяч тонн розграбованої української пшениці. За міжнародних цін на пшеницю вище 400 доларів за тонну такий обсяг коштуватиме понад 40 мільйонів доларів. Нагадаємо, раніше в МЗС заявили, що Україна разом з партнерами обговорює можливість створення міжнародної місії для розблокування українського морського експорту і, як перший крок, вимагає від росії відвести свій військово-морський флот і надати гарантії про ненапад. Також Інформатор писав, що окупанти блокують морські порти, Україна не може вивезти близько 90 мільйонів тонн агропродукції. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.      

росія відправила Сирії близько 100 000 тонн пшениці, вкраденої в України

Читать на русском

Такий обсяг коштуватиме понад 40 мільйонів доларів

Читать на русском
росія відправила Сирії близько 100 000 тонн пшениці, вкраденої в України

Такий обсяг коштуватиме понад 40 мільйонів доларів

Росія відправила своєму союзнику Сирії близько 100 000 тонн пшениці, вкраденої в України з моменту вторгнення в країну, повідомили в посольстві України у Бейруті, охарактеризувавши постачання як злочинну діяльність.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на агентство Reuters

Посольство зазначило, що судно під російським прапором пришвартувалося у головному морському порті Сирії Латакія наприкінці травня.

Дані Refinitiv показали, що судно завантажує пшеницю в порті Севастополя у Криму з датою відправлення 19 травня та місцем прибуття, зазначеним як Сирія.

Супутникові знімки з Planet Labs PBC 29 травня показали, що те саме судно пришвартувалося в Латакії.

Посольство України у Лівані з посиланням на українські правоохоронні органи стверджувало, що зерно на борті російського судна було вкрадено з українських складів у районах, нещодавно окупованих російськими військами.

Посольство повідомило, що за останні три місяці до Сирії прибуло понад 100 тисяч тонн розграбованої української пшениці.

За міжнародних цін на пшеницю вище 400 доларів за тонну такий обсяг коштуватиме понад 40 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше в МЗС заявили, що Україна разом з партнерами обговорює можливість створення міжнародної місії для розблокування українського морського експорту і, як перший крок, вимагає від росії відвести свій військово-морський флот і надати гарантії про ненапад.

Також Інформатор писав, що окупанти блокують морські порти, Україна не може вивезти близько 90 мільйонів тонн агропродукції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.