RU
Головна
Україна
Політика
20:09, 14 Січня
Информатор UA

Интро

Білий дім підтвердив, що США мають дані про підготовку Росією провокації на Донбасі. Імовірно, вторгнення може статися за кілька тижнів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону Джона Кірбі. "В нас дійсно є дуже достовірна інформація про те, що Росія активно працює над приводом для вторгнення в Україну", сказав Кірбі. Трохи раніше CNN повідомили про те, що Росія заздалегідь підготувала групу оперативників для проведення операції під чужим прапором. Ідея цієї операції полягає в тому, що провокатори нападуть на бойовиків на Донеччині, щоб виправдати вторгнення в Україну. "Наша розвідувальна спільнота отримала інформацію про те, що Росія закладає основу, щоб мати можливість сфабрикувати привід для вторгнення", - сказав радник із національної безпеки Джейк Салліван у четвер, 13 січня. Він додав, що Росія готує "ту саму п'єсу", що й у 2014 році. "Сполучені Штати мають інформацію, яка вказує на те, що Росія заздалегідь підготувала групу оперативників для проведення операції під чужим прапором на сході України", - уточнив він. Чиновник також розповів, що, за даними американської розвідки, бойовики навчені веденню бою у містах та використанню вибухових речовин для саботажу проти російських окупантів з метою провокацій проти України. Раніше Інформатор повідомляв, що до Сенату США внесли ще один проект закону про санкції проти РФ та Путіна особисто. Також ми писали, що секретар РНБОУ переконаний, що Путін мріє відновити Радянський Союз. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Росія шукає привід для вторгнення в Україну, - Пентагон

Читать на русском
Росія шукає привід для вторгнення в Україну, - Пентагон

За даними США, РФ вже підготувала групу бойовиків-провокаторів

Білий дім підтвердив, що США мають дані про підготовку Росією провокації на Донбасі. Імовірно, вторгнення може статися за кілька тижнів. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону Джона Кірбі.

 "В нас дійсно є дуже достовірна інформація про те, що Росія активно працює над приводом для вторгнення в Україну", – сказав Кірбі.

Трохи раніше CNN повідомили про те, що Росія заздалегідь підготувала групу оперативників для проведення операції під чужим прапором.

Ідея цієї операції полягає в тому, що провокатори нападуть на бойовиків на Донеччині, щоб виправдати вторгнення в Україну.

"Наша розвідувальна спільнота отримала інформацію про те, що Росія закладає основу, щоб мати можливість сфабрикувати привід для вторгнення", - сказав радник із національної безпеки Джейк Салліван у четвер, 13 січня.

Він додав, що Росія готує "ту саму п'єсу", що й у 2014 році. 

"Сполучені Штати мають інформацію, яка вказує на те, що Росія заздалегідь підготувала групу оперативників для проведення операції під чужим прапором на сході України", - уточнив він.

Чиновник також розповів, що, за даними американської розвідки, бойовики навчені веденню бою у містах та використанню вибухових речовин для саботажу проти російських окупантів з метою провокацій проти України.

Раніше Інформатор повідомляв, що до Сенату США внесли ще один проект закону про санкції проти РФ та Путіна особисто.

Також ми писали, що секретар РНБОУ переконаний, що Путін мріє відновити Радянський Союз.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.