Росія поширює фейковий документ щодо причини авіакатастрофи в Броварах

Читать на русском

Країна-агресорка продовжує поширювати фейки

Читать на русском
Росія поширює фейковий документ щодо причини авіакатастрофи в Броварах
18 січня в Броварах впав гвинтокрил

Країна-агресорка продовжує поширювати фейки

Росіяни поширюють фейк про авіакатастрофу в Броварах. У підробленому документі вказується, що гелікоптер нібито знищили з ПЗРК "Ігла". Вони навіть ініціали командувача повітряного командування "Центр" не змогли перекласти. 

Про це повідомили у командуванні Повітряних сил України. Користувачів соціальних мереж закликають бути обережними та не вестись на російські фейки.

"У соцмережах та на пропагандистських каналах кремля оперативно з’явився та розповсюджується фейковий документ щодо причини катастрофи вертольота Super Puma в Броварах. Навіть ініціали командувача ПвК "Центр" не спромоглись перекласти! Він – Анатолій Миколайович, пора вже вивчити українську", - йдеться у повідомленні. 

Джерело: командування Повітряних сил ЗСУ
Джерело: командування Повітряних сил ЗСУ

Що відомо про падіння гвинтокрила у Броварах 

Трагедія у Броварах сталась 18 січня. Тоді поруч із дитячим садком і житловим будинком впав гвинтокрил. На борту знаходилось керівництво МВС. Загинули 14 людей, зокрема, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін і державний секретар Юрій Лубкович. Служба безпеки України наразі розглядає три версії трагедії: порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера, умисні дії щодо знищення транспортного засобу. 1 лютого стало відомо, що до Авакова прийшли з обшуками. Слідчі дії проводили Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань. Справа стосується закупівлі французьких гелікоптерів Airbus. Гвинтокрил, на якому розбився голова МВС Денис Монастирський, виробила Airbus Helicopters, провідна світова вертолітна компанія, "донька" Airbus. Він вважається надійним та зручним в управлінні. Його "фішка" - гвинт обертається за годинниковою стрілкою, якщо дивитися зверху. При всій надійності в середньому щорічно надходять повідомлення про катастрофу гелікоптерів типу Puma або Super Puma. У 2013 році після чергової такої аварії експлуатація Super Puma була на якийсь час повністю припинена у Великій Британії. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.