Росія обстріляла Харків та 12 населених пунктів області: постраждали дитина та літня жінка

Протягом доби ворог запустив по Харківській області майже пів сотні безпілотників та авіабомби, є пошкоджені багатоповерхівки, школи та енергомережі

Фото: t.me/synegubov, фейсбук, колаж: Інформатор
БПЛА атаквали Шевченківський район Харкова. Фото: t.me/synegubov, фейсбук, колаж: Інформатор

Протягом минулих 24 годин окупанти не припиняли удари по Харкову. Також під обстрілами опинилися ще 12 населених пунктів області. У місті поранення є поранені. Серед них 80-річна жінка та 10-річна дівчинка.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. За його словами, у Харкові ворог атакував Шевченківський район безпілотниками.

За добу російські війська випустили по Харківщині дві керовані авіабомби (КАБ), сім дронів типу "Герань-2", два дрони типу "Молнія", FPV-дрон та 36 безпілотників, тип яких ще встановлюють.

Через російські удари пошкоджено цивільну інфраструктуру. У Харкові постраждали п'ять багатоквартирних будинків та така ж кількість автомобілів, ще електромережі.

В Ізюмському районі у селищі Борова пошкоджений навчальний заклад. У Харківському районі в селищі Буди під удар потрапили електромережі. В Лозівському районі в Лозовій є пошкодження трьох приватних будинків.
У Чугуївському районі є руйнування житла в селах Федорівка, Піщане та Кам’яна Яруга. Там також зруйновано господарчу споруду та електромережі.

Олег Синєгубов додав, що, за даними військових, протягом доби зафіксували 152 бойових зіткнень. На Південно-Слобожанському напрямку російські війська один раз намагалися прорвати оборону біля Вовчанських Хуторів.

Наслідки атаки 3 березня

Росія атакувала Україну дронами. За даними Повітряні сили Збройних сил України, ворог випустив понад 130 безпілотників. Сили ППО знищили або подавили 127 повітряних цілей. Водночас повідомили, що є п’ять влучань у трьох місцях, уламки впали у трьох локаціях.

На Полтавщині через падіння уламків дронів постраждали четверо людей, є пошкоджені будівлі. На Херсонщині сили ППО знищили три "шахеди", але в області пошкоджено багатоповерхівки, приватні будинки, газопровід та автомобілі.

Як писав Інформатор, 2 березня російські війська вдарили по потягу на Дніпропетровщині під час руху. Тим часом президент України попередив про підготовку нових атак.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити