Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Ця сучасна інтерпретація поєднує мінорні та мажорні тональності, створюючи динамічний настрій і відкриваючи новий погляд на класичну мелодію. Відображаючи двоїстість людської природи — світле і темне, гармонію і конфлікт — “Щедрик” постає як символ саморефлексії та внутрішньої рівноваги.
Генсек також зазначив, що переговори були складними
У середу, 12 січня, у Брюсселі відбулися переговори Ради НАТО-Росія. Приводом для засідання стало стягування Росією військ до українського кордону та пропозиції РФ у сфері європейської безпеки. Росія вимагала гарантій того, що в НАТО не приймуть Грузію та Україну.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг за підсумками переговорів заявив, що Росія не має права вирішувати, чи вступить Україна до НАТО. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на брифінг Йєнса Столтенберга .
Зокрема, генсек НАТО заявив, що політика відкритості альянсу залишається незмінною, як і право кожної країни вибирати свій шлях. Він також сказав, що ці переговори були важливими та складними, і в них більша частина відводилася ситуації навколо України.
"Зустріч була важливою. В нас була серйозна пряма дискусія щодо ситуації навколо України та наслідків для європейської безпеки. Наші розбіжності буде складно подолати", - заявив Столтенберг.
При цьому Столтенберг дав зрозуміло зрозуміти, що Росія не може впливати на вступ інших країн до НАТО.
"Щодо членства та політики відкритих дверей, то всі союзники єдині навколо основного принципу щодо того, що кожна держава має право обирати свій шлях. Це закріплено у документах, які є фундаментальними для європейської безпеки. Усі союзники згодні щодо того, що тільки Україна і тридцять союзників вирішуватимуть, коли Україна буде готова до членства. Ніхто більше. Росія не має права вето. Розширення НАТО - це не агресія, а поширення демократії", - заявив він.
За підсумками зустрічі НАТО та Росія домовилися продовжувати переговори та висунути конкретні пропозиції.
Раніше ми повідомляли, що заступник голови МЗС РФ заявив, що для Росії дуже важливо, щоб Україна ніколи в майбутньому не могла увійти до складу НАТО .
Також писали про те, що у США запропонували надати Україні статус країни НАТО+.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Informator Live . Підписатися на канал у Viber можна тут.