Росія намагається залучити Медведчука до переговорного процесу у Мінську: що відповіла Україна

Читать на русском

Цю вимогу озвучила "омбудсмен" фейкової ДНР, яка не бере участі у переговорному процесі.

Читать на русском
Росія намагається залучити Медведчука до переговорного процесу у Мінську: що відповіла Україна

Цю вимогу озвучила "омбудсмен" фейкової ДНР, яка не бере участі у переговорному процесі.

АВТОР: КИРИЛО САЗОНОВ

Приголомшлива з нахабства та безпорадності заява представників ОРДЛО з приводу складу української делегації на переговорах у рамках ТКГ у Мінську. Найсмішніше, до речі, навіть не зміст цієї заяви (вимоги?), а джерело. Озвучила вимогу до України "омбудсмен ДНР" Дар'я Морозова. Так от ніяких "ДНР" чи "ЛНР" у переговорному процесі немає і бути не може. Всоте повторюю - тристороння контактна група так називається, бо там три сторони. На цьому рівні математику та російську мову розуміють навіть "омбудсмени ДНР", смію сподіватися. Це навіть не початкова школа, цифрі три навчають у дитячому садочку.

Ці три сторони – Україна, Росія та посередник у переговорному процесі ОБСЄ. Так записано так і відбувається. Усі спроби посадити за стіл сторонніх за реальним ефектом можна порівняти з бажанням однієї зі сторін під час переговрів тримати на руках кота чи хом'ячка в долоні. Не кримінал, але нехай тварини дивляться мовчки, а не намагаються взяти участь у переговорах. Тепер насправді побажань цієї "не сторони" переговорів. Чому ми взагалі звертаємо увагу і говоримо про сенс? Тому що вони не мають своєї думки, вони озвучують хотіння Кремля.

Так ось, вустами своїх маріонеток Москва робить нам тонкий такий натяк. Мовляв, непогано було б провести ротацію в українській делегації. Прибрати нардепа від "Слуги народу" Третьякову та замінити її, цитую - "професійним та договороспроможним представником". А хто ж цей незатребуваний досі професійний та домовоспроможний представник? Де? Підказка Кремля тут же у наступному абзаці. Знову цитую: "Найбільш підходящою на цю позицію ми вважаємо кандидатуру політичного та громадського діяча Віктора Медведчука, який має успішний досвід роботи на Мінському майданчику".

Коли в Києві перестали сміятися і перебирати варіанти нецензурних відповідей, обмежилися дипломатичним і виключно від представників ТКГ "Мерсі, але це неможливо". Так, недорогі друзі. Це раніше Медведчук "мав успішний досвід роботи на Мінському майданчику", літав до Москви та привозив якісь пропозиції. Нібито на особисте прохання Ангели Меркель, у що я жодної секунди не вірив ще до публікації скандальних плівок. А зараз у нас помінявся президент, якщо ви не в курсі – прізвище нового Зеленський. Змінився Генпрокурор та склад РНБО. І Медведчук під домашнім арештом. І літаки його під санкціями – не літають. Звинувачують Медведчука зараз у держзраді.

До речі, домашній арешт за такою статтею – це незрозуміла гуманність українського суду. Генпрокуратура просила СІЗО з альтернативою застави у мільярд. Часи змінюються і, сподіваюся, це лише початок розкрутки процесу. Так що, як це дипломатичною мовою сказати? Не знаю. Відповім як у дитинстві мами говорили друзям дитини, що нагрішила. Вітя гуляти не вийде, його покарано...

 


Це матеріал рубрики «Блог». Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.