Внаслідок атаки довелося скасувати рух потягів та електричок, на щастя, обійшлося без жерт
На фоні мирних переговорів Трампа з Путіним армія Російської Федерації продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру Дніпропетровщини. У ніч на неділю, 10 серпня, під ударами ворога перебував залізничний вузол, зокрема - вокзал у місті Синельникове. Через атаку окупантів будівля вокзалу була частково зруйнована, а рух потягів та електричок довелося тимчасово або скасувати, або змінити.
Про те, що РФ била по залізничному вокзалі у Синельниковому, повідомив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Петровський. За його словами, працівники залізниці не постраждали, бо вчасно перейшли в укриття. Водночас сама споруда має суттєві ушкодження. Наразі працюють над відновленням сполучення. Рух потягів скасований, або серйозно змінений.
Також з'явилися світлини наслідків ударів РФ. На фотографії можна побачити пожежу, пошкоджений через обстріл фасад будівлі вокзалу, численні руйнування.
Також змінено маршрут поїзда №7202: тепер він прямує від Кам’янського-Пасажирського до Дніпра-Головного без заїзду до Синельникового-1.
"Мирний процес у виконанні варварів-сусідів наразі виглядає так. Чергова ніч і черговий масований наліт на залізничний вузол, в тому числі вокзал. Дніпропетровська область. Усіх чергових працівників завчасно відведено, тож найголовніше - без жертв. Вже із самого-самого ранку розпочалося відновлення", - повідомив Петровський.
Раніше, 4 лютого, окупанти вдарили по одному з залізничних депо на Дніпропетровської області. Були серйозні пошкодження. УЗ запускала резервні потяги.
21 січня залізнична інфраструктура Дніпропетровської області теж була під масованою атакою російських військ. Внаслідок обстрілів постраждали двоє працівників.
А на початку січня через ворожий обстріл була пошкоджена контактна мережа залізниці на Київщині. Була затримка у русі потягів.