Росія атакувала Одесу "шахедами": у місті є руйнування та загиблий

Внаслідок атаки пошкоджені автомобілі, СТО, будинок охорони

Росія атакувала Одесу шахедами
Росія атакувала Одесу шахедами

Російські військові "шахедами" атакували Одесу у ніч проти понеділка, 7 липня. Через удари ворога у місті є руйнування. Також загинула людина. Внаслідок атаки спалахнули пожежі, пошкоджені будівлі, автівки та майно одеситів. 

Детальніше про наслідки ударів дронів по Одесі повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. За його словами, ворог атакував регіон ударними дронами, у місті працювали сили ППО, але є руйнування.

Так зруйнований будинок охорони біля однієї з багатоповерхівок. Внаслідок удару загинув охоронець. Ворог також пошкодив автівки та СТО. 

Росія атакувала Одесу "шахедами": у місті є руйнування та загиблий 1

На місцях влучань працюють всі відповідні служби. Правоохоронні органи фіксують черговий злочин армії РФ. 

Обстріли Одеси

Ніч на суботу, 28 червня, перетворилась для мешканців Одеси на справжній жах. З 23 дронів, яким ворог гатив по Україні, більшість атакували саме Одеську область. Один із "Шахедів" влучив у житловий багатоповерховий будинок. Після пожеж на кількох поверхах будівлі рятувальники знайшли тіла чоловіка та жінки. З'ясувалося, що загиблі - подружжя, яким окупанти обірвали життя. Росія вбила вчительку та соцпедагогиню Михайлівського ліцею Борсинську Катерину і її чоловіка Валентина.

Згодом Одесі кількість постраждалих зросла до 14 людей. Серед них - троє діток. У лікарнях перебувають шестеро поранених. Одна дитина у важкому стані.

Як відомо, російський "Шахед" влучив у 21-поверховий будинок в Одесі. На трьох поверхах будівлі - від сьомого до дев'ятого - спалахнула пожежі. Люди були заблоковані у квартирах. Двоє громадян загинули. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube