Попередньо, загиблих та постраждалих немає
Росія атакувала Одесу в ніч на вівторок, 3 червня. В місті пошкоджені будинки та цивільна інфраструктура, також згоріли автівки. Наразі постраждалих немає.
Про це повідомив мер міста Геннадій Труханов. Він розповів подробиці чергової російської атаки.
"Пошкоджено житлові будинки, цивільну інфраструктуру, згоріли автівки. На даний момент повідомлення про постраждалих відсутні", - заявив Труханов.
На місці працює оперативний штаб. За словами мера, найближчим часом для жителів організують консультації щодо отримання допомоги з міського бюджету та компенсації за програмою "єВідновлення".
"Комунальні служби розпочнуть відновлювальні роботи та прибирання", - додав Труханов.
Ввечері 25 травня російські окупанти масовано атакували Одесу та Одеську область ударними дронами. У місті пролунало багато вибухів.
Вранці 23 травня росіяни атакували Одеський район ударними безпілотниками. У передмісті Одеси пошкоджений приватний будинок, на місці атаки працювали всі відповідні служби.