У кожного бувають моменти, коли ніби все добре, але всередині все одно звучить питання “чому?”. Це не драма, це просто історія життя. Ми всі ставимо собі питання, на які немає правильних відповідей.
У своєму запливі українець фінішував третім
В Румунії триває чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. До фінальних запливів відібрались естафетна команда 4х50 метрів комплексним плаванням та Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Естафетна команда фінішувала сьомою, а Романчук здобув бронзову медаль.
У фінал Романчук відібрався з шостим результатом. Конкуренти у українця були досить сильні. Романчук змагався з переможцем кваліфікації ірландцем Данієлем Віффеном, бронзовим призером ЧС-2022 на короткій у воді норвежцем Генріком Крістіансеном, срібним медалістом ЧС-2022 на короткій воді Дамьєном Жолі із Франції.
На половині дистанції Романчук плив другим, з відставанням у 9.6 секунди від Віффена. Українця переслідували Крістіансен та представник Франції Обрі. Врешті саме Обрі випередив Романчука.
1500 метрів, вільний стиль. Фінал:
У Романчука попереду принаймні ще один старт на ЧЄ-2023. В суботу, 9 грудня. Українець стартуватиме у кваліфікації на дистанції 800 метрів вільним стилем. Фінал пройде у неділю, 10 грудня.
Романчук брав участь у двох Олімпіадах. На іграх в Токіо українець здобув срібну медаль на дистанції 1500 м та бронзову на 800 м вільним стилем. Виконав плавець і норматив на ОІ-2024. Олімпійські ліцензії також здобули Олександр Желтяков (100 м та 200 м на спині), Денис Кесіль (200 м, батерфляй) та Владислав Бухов (50 м, вільний стиль).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.