“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
СБУ ліквідувала діяльність угруповання, в якому брали участь зловмисники з трьох областей України
Служба безпеки України ліквідувала масштабну схему з виготовлення міжнародних сертифікатів про вакцинацію від COVID-19. Організували її зловмисники з Волинської, Львівської та Чернівецької областей.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу СБУ.
Вартість одного підробленого міжнародного свідоцтва про вакцинацію склала 1600 гривень.Щодня ділки виготовляли до 20-ти таких «документів», здебільшого вдома. А в одній з областей навіть орендували для цього офіс.
Підробки виготовляли з використанням реквізитів ліцензованих лікарів і медичних установ України.
Зловмисники знаходили «клієнтів» в мережі, а готові підробки надсилали замовникам поштою в усі регіони України.
Під час обшуків в них вилучили:
Розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 358 (підробка, збут або використання документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України.
З'ясовується коло осіб, причетних до схеми.
Раніше Інформатор повідомляв, як українцям отримати COVID-сертифікат про вакцинацію і що чекає на кордоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .