Головна
Шоу-біз
15:49, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Популярний голлівудський актор Роберт Дауні-молодший нещодавно з'явився на церемонії нагородження Governors Awards Fairmont Century Plaza в Лос-Анджелесі. Актор був як завжди елегантний, але тільки зовсім без волосся на голові. І хоча він не виглядав хворим, прихильники Дауні-молодшого почали підозрювати найгірше. Компанію облисілій Залізній людині склала його дружина, 49-річна продюсерка Сьюзан Левін. А сам 57-річний актор змін у своїй зовнішності зовсім не соромився. Як виявилося, голена голова потрібна йому для участі у серіалі «Співчутливий». Серіал присвячений війні у В'єтнамі, Роберт Дауні-молодший втілюватиме на екрані негативного героя. Нещодавно у своєму Інстаграмі актор виклав відео, на якому йому голять голову його власні діти.       Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr) Дауні-молодший та Україна У серпні цього року актор піддався критиці – його побачили на прогулянці із сім'єю у шкарпетках із написом «росія». А за плечима актора був рюкзак у кольорах українського прапору. Дауні-молодшого було звинувачено і західними, і українськими ЗМІ у «спробі догодити всім і всидіти на двох стільцях». Де мої два стільці? Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Роберт Дауні-молодший шокував глядачів своїм зовнішнім виглядом

Читать на русском

Чому Роберт Дауні-молодший різко облисів?

Читать на русском
Роберт Дауні-молодший шокував глядачів своїм зовнішнім виглядом
Мінус волосся - плюс роль у серіалі

Чому Роберт Дауні-молодший різко облисів?

Популярний голлівудський актор Роберт Дауні-молодший нещодавно з'явився на церемонії нагородження Governors Awards Fairmont Century Plaza в Лос-Анджелесі. Актор був як завжди елегантний, але тільки зовсім без волосся на голові. І хоча він не виглядав хворим, прихильники Дауні-молодшого почали підозрювати найгірше.

Компанію облисілій Залізній людині склала його дружина, 49-річна продюсерка Сьюзан Левін. А сам 57-річний актор змін у своїй зовнішності зовсім не соромився. Як виявилося, голена голова потрібна йому для участі у серіалі «Співчутливий». Серіал присвячений війні у В'єтнамі, Роберт Дауні-молодший втілюватиме на екрані негативного героя. Нещодавно у своєму Інстаграмі актор виклав відео, на якому йому голять голову його власні діти.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr)

Дауні-молодший та Україна

У серпні цього року актор піддався критиці – його побачили на прогулянці із сім'єю у шкарпетках із написом «росія». А за плечима актора був рюкзак у кольорах українського прапору. Дауні-молодшого було звинувачено і західними, і українськими ЗМІ у «спробі догодити всім і всидіти на двох стільцях».

Де мої два стільці?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.