RU
Головна
Україна
19:13, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

Рада національної безпеки і оборони вже запустила систему моніторингу олігархів. Про це у п'ятницю, 17 вересня, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу Данилова. "В Апараті РНБО розроблена і введена в експлуатацію у серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності. Вона зможе в процесі здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній раді повинні бути під системою нашого моніторингу", - зазначив Данилов. Данілова підкреслив, що це перша система з таким захистом в країні. За його словами, ця система може працювати з відкритими і секретними документами. Вона розроблена в рамках доопрацювання проекту закону про олігархів, який наразі готується до другого читання. Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський знову відвідає Штати . Також ми писали, що секретар РНБО визнав вплив олігархів на законодавчу владу України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

РНБО запустив систему моніторингу олігархів найвищого рівня складності

Читать на русском
РНБО запустив систему моніторингу олігархів найвищого рівня складності

Це перша система з таким захистом в країні, стверджують в РНБО

Рада національної безпеки і оборони вже запустила систему моніторингу олігархів. Про це у п'ятницю, 17 вересня, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу Данилова. 

"В Апараті РНБО розроблена і введена в експлуатацію у серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності.

Вона зможе в процесі здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній раді повинні бути під системою нашого моніторингу", - зазначив Данилов.

Данілова підкреслив, що це перша система з таким захистом в країні. 

За його словами, ця система може працювати з відкритими і секретними документами. Вона розроблена в рамках доопрацювання проекту закону про олігархів, який наразі готується до другого читання.

Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський знову відвідає Штати .

Також ми писали, що секретар РНБО визнав вплив олігархів на законодавчу владу України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.