Головна
Життя
23:08, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

П'ятниця, 9 грудня, в Україні буде зі снігом та дощами. Зокрема, опади очікуються на півдні країни та у деякиї центральних регіонах. Синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки через туман. Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр. Так, за прогнозами синоптиків, 9 грудня у південній частині країни очікується дощ, температура вночі 0-5° тепла, вдень 4-9°, в Криму до 12°. На решті території ітиме невеликий мокрий сніг та дощ, у центральних та північно- східних областях помірні опади (у більшості районів північної частини вночі без істотних опадів). Температура вночі від 1° тепла до 4° морозу, вдень 0-5° тепла. В Україні, крім сходу, туман, вночі та вранці місцями, крім півдня, ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с, у східних областях до 14 м/с. У Києві 9 грудня вночі буде без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг. Туман, вночі та вранці місцями ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень 0-2° тепла. Прогноз погоди в Укаїні 9 грудня Погода у містах країни 9 грудня Київ – -1 +2,  дощ з мокрим снігом, туман Ужгород – +1 +6, дощ з мокрим снігом, туман Львів – -1 +5, дощ з мокрим снігом, туман Івано-Франківськ – -1 +5, дощ з мокрим снігом, туман Тернопіль – -1 +4, дощ з мокрим снігом, туман Чернівці – -1 +5, дощ з мокрим снігом, туман Хмельницький – 0 -2, хмарно з проясненнями, туман Луцьк – 0 +2, хмарно, можливий сніг, туман Рівне – -2 +4, хмарно, туман Житомир – -4 -1, хмарно , туман Вінниця – -4 -2, хмарно Одеса – +2 +8, дощ, туман Миколаїв – +2 +8, дощ, туман Херсон – +3 +8, дощ, туман Кропивницький – -5 -1, хмарно з проясненнями Черкаси – -5 -1, хмарно Чернігів – +1 +4, дощ з мокрим снігом, туман Суми – +1 +4, дощ з мокрим снігом туман Полтава – 0 +5, дощ з мокрим снігом, Дніпро – +1 +5, дощ з мокрим снігом, Запоріжжя – -7 -1, хмарно з проясненнями Донецьк – +1 +3, дощ з мокрим снігом Луганськ – -+1 +3, дощ з мокрим снігом Харків – -0 +4, дощ з мокрим снігом Сімферополь – +3 +11, дощ з мокрим снігом туман Якою буде зима у 2022-2023 році За словами фахівців, аномальних холодів в Україні не передбачається. Так, начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик розповів, що зима 2022-2023 року буде "європейською", сильні морози відтепер будуть скоріше винятком. Українська зима наступного року буде на кілька градусів теплішою за середньостатистичні показники. Холоди також не виключаються, але вони будуть переважно випадковими і нетривалими. Синоптики прогнозують, що зим із сильними морозами в Україні більше не буде. Найімовірніше, середня температура повітря буде нульова, а також із коливаннями від +5 до -5 градусів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber

Рівень небезпеки - жовтий: прозноз погоди в Україні 9 грудня

Читать на русском

Синоптики попереджають про погану видимість на дорозі

Читать на русском
Рівень небезпеки - жовтий: прозноз погоди в Україні 9 грудня
Ілюстративне фото

Синоптики попереджають про погану видимість на дорозі

П'ятниця, 9 грудня, в Україні буде зі снігом та дощами. Зокрема, опади очікуються на півдні країни та у деякиї центральних регіонах. Синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки через туман.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр. Так, за прогнозами синоптиків, 9 грудня у південній частині країни очікується дощ, температура вночі 0-5° тепла, вдень 4-9°, в Криму до 12°. На решті території ітиме невеликий мокрий сніг та дощ, у центральних та північно- східних областях помірні опади (у більшості районів північної частини вночі без істотних опадів). Температура вночі від 1° тепла до 4° морозу, вдень 0-5° тепла.

В Україні, крім сходу, туман, вночі та вранці місцями, крім півдня, ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с, у східних областях до 14 м/с.

У Києві 9 грудня вночі буде без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг. Туман, вночі та вранці місцями ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень 0-2° тепла.

Прогноз погоди в Укаїні 9 грудня

Погода у містах країни 9 грудня

 • Київ – -1 +2,  дощ з мокрим снігом, туман
 • Ужгород – +1 +6, дощ з мокрим снігом, туман
 • Львів – -1 +5, дощ з мокрим снігом, туман
 • Івано-Франківськ – -1 +5, дощ з мокрим снігом, туман
 • Тернопіль – -1 +4, дощ з мокрим снігом, туман
 • Чернівці – -1 +5, дощ з мокрим снігом, туман
 • Хмельницький – 0 -2, хмарно з проясненнями, туман
 • Луцьк – 0 +2, хмарно, можливий сніг, туман
 • Рівне – -2 +4, хмарно, туман
 • Житомир – -4 -1, хмарно , туман
 • Вінниця – -4 -2, хмарно
 • Одеса – +2 +8, дощ, туман
 • Миколаїв – +2 +8, дощ, туман
 • Херсон – +3 +8, дощ, туман
 • Кропивницький – -5 -1, хмарно з проясненнями
 • Черкаси – -5 -1, хмарно
 • Чернігів – +1 +4, дощ з мокрим снігом, туман
 • Суми – +1 +4, дощ з мокрим снігом туман
 • Полтава – 0 +5, дощ з мокрим снігом,
 • Дніпро – +1 +5, дощ з мокрим снігом,
 • Запоріжжя – -7 -1, хмарно з проясненнями
 • Донецьк – +1 +3, дощ з мокрим снігом
 • Луганськ – -+1 +3, дощ з мокрим снігом
 • Харків – -0 +4, дощ з мокрим снігом
 • Сімферополь – +3 +11, дощ з мокрим снігом туман

Якою буде зима у 2022-2023 році

За словами фахівців, аномальних холодів в Україні не передбачається. Так, начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик розповів, що зима 2022-2023 року буде "європейською", сильні морози відтепер будуть скоріше винятком.

Українська зима наступного року буде на кілька градусів теплішою за середньостатистичні показники. Холоди також не виключаються, але вони будуть переважно випадковими і нетривалими.

Синоптики прогнозують, що зим із сильними морозами в Україні більше не буде. Найімовірніше, середня температура повітря буде нульова, а також із коливаннями від +5 до -5 градусів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.