"Рівень блекауту": у Monobank розповіли, що відбувається з роботою терміналів iBox

Читать на русском

Працював лише майже кожен п'ятий термінал

Читать на русском
"Рівень блекауту": у Monobank розповіли, що відбувається з роботою терміналів iBox
Monobank

Працював лише майже кожен п'ятий термінал

Рівень простою мережі терміналів iBox після чергової ракетної атаки росії сягнув показника у майже 80%. Все через відсутність електроенергії. Мережа терміналів iBox є партнером Monobank. 

Про це розповів співзасновник monobank Олег Гороховський, передає Інформатор. 

За його словами, відсоток простоїв терміналів цілком можна назвати "рівнем блекауту". Зростання простою почали фіксувати після 20 листопада. Так, 20 числа цей рівень склав 29,9%, а вже 21 — 44,5%. В день ракетної атаки рф — 23 листопада — не працювали вже 78,8% терміналів, а 24 листопада взагалі 79,4%.

Згодом відсоток непрацюючих терміналів почав зменшуватися: 25 листопада не працювали 60% терміналів, а 26 листопада взагалі 47,1%.

Банк вже дозволив своїм клієнтам у разі відсутності світла знімати готівку на касах у магазинах, в аптеках та на АЗС.

Комісія за зняття коштів така ж, як у банкоматах: за зняття особистих коштів із гривневої картки вона складає 0,9% суми зняття, а за зняття кредитних коштів — 4% суми зняття.

Як знайти банківське відділення, яке працює попри відсутність світла

Нацбанк заздалегідь почав готуватися до можливої тривалої відсутності електропостачання. Системно важливі банки визначили перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання. Чергові відділення забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики. Перелік відділень можна подивитись на гугл-карті або завантажити  PDF файл з переліком чергових відділень на телефон чи ноутбук. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.