«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
У країні налічувалося майже 2 млн безробітних
В Україні в жовтні-грудні 2020 року рівень безробіття склав 10,1%. У країні налічувалося майже 2 млн безробітних.
Про це свідчать дані Державної служби статистики України,передає Інформатор .
"За результатами дослідження робочої сили у 4-му кварталі 2020 роки кількість зайнятого населення у віці 15-70 років - 15,7 млн осіб", - йдеться у звіті.
Так, кількість безробітного населення у віці 15-70 років становила 1,8 млн осіб.
У 4-му кварталі 2020 року рівень зайнятості населення у віці 15-70 років склав 55,3%. Рівень безробіття серед робочої сили у віці 15-70 років - 10,1%.
Нагадаємо, раніше в Держстаті повідомили, що населення України за 2020 рік скоротилося на 300 тисяч осіб .
Також Інформатор писав, що розрив між зарплатами жінок і чоловіків у 2020 році збільшився.