"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Для цього навіть змінили політику конфіденційності
Riot Games продовжує знаходити нові способи боротьби з токсичністю у Valorant, і тепер студія береться за голосовий чат.
Інформацію про це можна знайти в тексті політики конфіденційності, - передає Інформатор .
Новим спосіб боротьби з токсичністю стане перевірка голосових чатів. У політиці конфіденційності сказано, що співробітники планують прослуховувати записи чатів і переглядати ігри тільки в тому випадку, якщо отримають на конкретних гравців скарги на токсичну поведінку. Компанія не планує стежити за всіма або вибірковими іграми без причини.
Спочатку розробники проведуть бета-тестування системи у Північній Америці. Тільки після цього систему поширять на інші регіони та мови. Гравці побачать попередження про таку функцію у клієнті гри.
Уникнути запису голосових чатів просто - достатньо ними не користуватися. Якщо ж ви не можете без них грати, то будьте готові, що якщо на вас або вашого тіммейта поскаржаться за токсична поведінку, то запис потрапить до модераторів.
Riot поки не планує впроваджувати подібні системи у інші свої ігри. При цьому, оновлення політики вже їх всі зачіпає, тому можна розраховувати на впровадження перевірки голосових чатів і в інших проектах. Записи розробники планують зберігати недовго - якщо скарг не з'явиться найближчим часом після гри - їх видаляють.
Valorant доступна абсолютно безкоштовно для користувачів PC.
Сьогодні ми також розповідали про всі цікаві ігрові проекти, які вийдуть в цьому місяці .