“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Серед іншого, журналісти дізналися щонайменше про сім резиденцій Олександра Лукашенка
Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко, який називає бізнесменів "буржуями", має як мінімум сім резиденцій і автопарк елітних автомобілів.
Про це свідчать дані розслідування"Радіо Свобода",передає Інформатор .
Так, журналісти дізналися щонайменше про сім резиденцій Олександра Лукашенка.
Постійна - це "Озерний" під Мінськом. На території, що займає 88 гектарів, розташовані спортивний майданчик, парк, ліс, озеро і споруди. Сама резиденція - це добудована і переобладнана колишня дача радянського маршала Тимошенка - триповерхова будівля, площа кожного поверху якої становить близько 500 м2.
Друга резиденція - "Заславль", розташована на березі Мінського моря і займає майже 40 га. Там є декілька особняків, тенісні корти, сад і басейн. Офіційно обидві резиденції належать до "Дипсервіс".
На батьківщині Лукашенка є резиденція під назвою "Олександрія-2". Тут Лукашенко зупиняється під час візитів на Могильовщину, звідси він літає до Ржева. На території резиденції є кілька основних будівель, гостьові будинки, спортивний майданчик і котедж. Офіційно комплекс належить "Белнафтогазу".
Також є резиденції в Березинском біосферному заповіднику, на Прип'яті, на Браславських озерах в заповіднику "Інтерлейк", у Віскулях на території Національного парку "Біловезька пуща", і ще три в Мінську.
Лукашенко володіє елітним автопарком. Зокрема, на ексклюзивній і дуже дорогій машині Maybach 62 Лукашенко вперше був помічений у 2012 році. Тоді він сказав, що машину йому нібито "подарували". Такий автомобіль може коштувати від 367 тис. євро до півмільйона.
Ще у самопроголошеного президента Білорусі є Mercedes Pullman W221 - в цій машині Лукашенко їхав на інавгурацію у 2011 році. Це Mercedes S-класу п'ятого покоління, вартість якого становить кілька сотень тисяч євро.
Rolls-Royce Phantom Coupe - такий автомобіль на президентських номерах був помічений восени 2016 року. Вартість машини - від 170 тисяч євро.
31 серпня 2017 Лукашенко випробував електромобіль Tesla біля Палацу Незалежності. Це одна з найновіших і найпотужніших в той час моделей, вартість якої становить 100 тисяч євро.
Ці моделі є найдорожчими в автопарку Лукашенка.
Ще його можна було побачити на Gelandewagen, Audi A8 II, Audi A8 III і на преміум-моделях Mercedes. Такі машини коштують десятки тисяч євро кожна.
Ексклюзивний Boeing 767-32K (ER), який раніше належав Туркменбаши, був придбаний для білоруського лідера і запущений у 2012 році. На прес-конференції у 2013 році Лукашенко назвав його вартість - близько 100 млн доларів.
До цього Лукашенко використовував Boeing 737-8EV, його вартість також складає близько 100 млн доларів.
У 2020 році з'явилася інформація про те, що в аеропорті стоїть реактивний літак "Гольфстрім G550", пофарбований в колір державного прапору Білорусі і з бортовим номером, який вказує, що на ньому може літати Лукашенко. Коштує такий літак близько 60 млн доларів.
Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори, на яких Лукашенко нібито отримав більше 80% підтримки. Після цього білоруси вийшли на вулиці в знак протесту з результатами виборів. Учасники вважають обраним президентом лідера опозиції Світлану Тихановську. Крім того, в Білорусі МВС загрожувало демонстрантам застосуванням бойової зброї .
Також Інформатор писав, що Україна не визнала легітимність Лукашенка .