«Все, що він каже про прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Ніж — це відверта історія про болісний розрив, токсичну ностальгію та спробу вилікуватися від любовної залежності, коли серце прагне звільнення.
Раніше він ніяк не реагував на підтримку його всесвіту
Режисер Зак Снайдер вперше офіційно прокоментував масову кампанію, яку запустили фанати в підтримку Снайдервёрса.
Це він зробив під час інтерв'ю на Justice Con, - передає Інформатор.
Фанати роботи Зака Снайдера деякий час назад запустили в соціальних мережах кампанію #RestoreTheSnyderVerse («Відновіть кіновсесвіт Снайдера»). Цьому сприяв вихід режисерської версії «Ліги справедливості». Масла у вогонь тільки підлили заяви Warner Bros. про те, що їх зі Снайдером співпраця не буде більше продовжуватися.
Сам Зак ніяк не висловлювався з приводу ситуації, що склалася. Тепер же він вирішив розповісти про свою думку з приводу того, що відбувається в новому інтерв'ю.
«Я скажу ось що. Це концепт, який, як мені здається, демонструє повагу всій роботі. Таким чином, я поняття не маю, до чого б вона [кампанія] привела. Швидше за все, ні до чого ... Вшанування роботі - це те, що я не можу не підтримати або висловлювати неповагу. Звичайно, я б доклав всі свої зусилля, щоб підтримати [кампанію] ... Якщо будь-яка людина скаже мені: "Я дійсно полюбив те, що ти зробив, і я хочу, щоб ти написав ще одне". А сам я не з тих, хто говорить «забудь», тому що вважаю це грубим», - розповідає режисер.
Звичайно, ніякої конкретики щодо його дій це нам не дає. Натяки на те, що така кампанія «ні до чого не приведе» трохи засмучують, але навряд-чи це зупинить шанувальників.
Нагадаємо, що раніше сценарист «Бетмена проти Супермена» і «Ліги справедливості» в своєму інтерв'ю розповів, наскільки ж Warner Bros. з інвесторами «зіпсували» його версію фільмів .