Головна
Україна
Події
10:56, 23 Червня
Информатор UA

Интро

У Києві затримали виліт літака через народного депутата від Слуги народу Миколи Тищенка, який знімав відео. Усі пасажири рейсу були змушені чекати закінчення зйомок. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, передає Інформатор. Так, рейс Київ-Ужгород затримали через те, що нардеп Микола Тищенко не міг записати відео з декількох дублів перед вильотом літака. Виліт в Ужгород із Києва затримали, бо Коля Тищенко знімав відосіз кількох дублів. Мали вилетіти о 09:30. Зараз 9:37, а літак ще навіть не поїхав по руліжній смузі, розповів журналіст Віталій Глагола. За його словами, нардеп підїхав до літака не з усіма пасажирами на автобусі, а на автомобілі Державної прикордонної служби України. До того ж авто ввічливо чекало, поки Тищенко дознімає відео, і тільки потім покинуло аеродром. Нагадаємо, нардеп Тищенко виправдався за вечірку в готелі в розпал карантину. Крім того, Микола Тищенко очолив закарпатський осередок Слуги народу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Рейс Київ-Ужгород затримали через те, що нардеп Тищенко знімав відео

Читать на русском

Він взявся знімати відео прямо на аеродромі

Читать на русском
Рейс Київ-Ужгород затримали через те, що нардеп Тищенко знімав відео

Він взявся знімати відео прямо на аеродромі

У Києві затримали виліт літака через народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка, який знімав відео. Усі пасажири рейсу були змушені чекати закінчення зйомок.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, передає Інформатор.

Так, рейс Київ-Ужгород затримали через те, що нардеп Микола Тищенко не міг записати відео з декількох дублів перед вильотом літака.

 

«Виліт в Ужгород із Києва затримали, бо Коля Тищенко знімав відос із кількох дублів. Мали вилетіти о 09:30. Зараз 9:37, а літак ще навіть не поїхав по руліжній смузі», — розповів журналіст Віталій Глагола.

 

За його словами, нардеп під’їхав до літака не з усіма пасажирами на автобусі, а на автомобілі Державної прикордонної служби України. До того ж авто «ввічливо чекало», поки Тищенко дознімає відео, і тільки потім покинуло аеродром.

Нагадаємо, нардеп Тищенко виправдався за вечірку в готелі в розпал карантину. Крім того, Микола Тищенко очолив закарпатський осередок «Слуги народу».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.