Рекордна бавовна: у росії підрахували усі вибухи за 2022 рік

Читать на русском

Кількість постраждалих внаслідок бавовни у росії за 2022 рік понад десять тисяч осіб

Читать на русском
вибухи у росії 2023
Тисячі постраждалих

Кількість постраждалих внаслідок бавовни у росії за 2022 рік понад десять тисяч осіб

 

Минулого року у росії трапилась найбільша кількість вибухів. Їх більше аніж за десять років раніше. Кількість постраждалих внаслідок бавовни понад десять тисяч осіб.

Про це пишуть російські ЗМІ.

"Не дивлячись на те, що в останні десять років у росії відбувалися теракти, а житлові будинки руйнувалися через витоки побутового газу, кількість вибухів щорічно не перевищувала 20, а кількість постраждалих обчислювалася сотнями, а не тисячами", - повідомляє одне з видань.

Причина вибухів напряму пов’язана із початком повномасштабної російсько-української війни. Попередні роки кількість поранених у росії становила сотні, але не тисячі.

Кількість вибухів в росії 2022 року

У 2022 році в росії сталося 83 вибухи. Це рекордна кількість вибухів за останні 10 років. Лише за цей рік загинуло 55 осіб, ще 10 647 осіб визнані постраждалими.

Зокрема у статистику російську МНС за 2022 рік потрапили вибухи житлових будинків, складів, шахт, а також вибух на Кримському мосту в жовтні. Під час підрахунку врахували також вибухи, які сталися внаслідок пожеж.

Найпоширеніша причина вибухів - вибухонебезпечний предмет. Це може бути бомба, ракета, міна, граната тощо. На вибухи з такої причини припало 55 із 83 випадків за рік.

Інформатор писав, що після потужної ранкової бавовни на стратегічному заводі під Москвою у Сергієвому Посаді знайшли ще десять жертв. Завали підприємства продовжують розбирати. Загиблих може бути й більше.

Загалом внаслідок вибухів на оптико-механічному Загорському заводі у Сергієвому Посаді, що у 75 кілометрах від Москви, загинула щонайменше одна людина. Загалом відомо про 44 постраждалих, деякі з поранених - у важкому стані. Також під завалами можуть бути ще працівники заводу, до п'яти осіб. Офіційна версія від губернатора - це був не дрон. Дирекція заводу з цією версією не погоджується.

Ми також зібрали останні новини цієї події з росЗМІ та українських Telegram-каналів. Цікаво, що покази від влади Московської області та адміністрації і працівників заводу дуже різні.
 
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.