“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
У більшості це невеликі облгази, у яких не спрацьовує економія на ефекті масштабу
Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для 14 облгазів. Рішення прийняли на засіданні у вівторок, 19 січня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення голови енергетичного комітету Верховної Ради Андрія Геруса.
Зниження стосується компаній, в яких тарифи були істотно вище, ніж в середньому по країні.
У більшості це невеликі облгази, у яких не спрацьовує економія на ефекті масштабу:
Зниження склало 5 -30%, тарифи цих компаній тепер будуть складати 1,66-1,79 гривень (без ПДВ).
Відзначається, що рішення оприлюднять на сайті регулятора для внесення зауважень і пропозицій з метою остаточного затвердження.
Раніше Інформатор повідомляв, що в ТКГ домовилися про відновлення постачання газу в Мар'їнці .
Також повідомлялося, Кабмін встановив граничну ціну на розподіл газу .