Ребров вивів «Ференцварош» у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів

Угорська команда під керівництвом українського тренера вибила чемпіона Шотландії з турніру.

Інформатор повідомляє про результати матчів другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Всього кілька днів тому визначився переможець Ліги чемпіонів 2019/20, а боротьба за путівки до групового раунду турніру нового сезону вже в самому розпалі. 25 і 26 серпня відбулися поєдинки другого кваліфікаційного раунду розіграшу Ліги чемпіонів 2020/21. На цьому етапі турніру найсильніша команда визначається за результатами одного матчу.

У вівторок, 25 серпня, пройшли два поєдинки другого раунду кваліфікації. Грецький «ПАОК» при досить спірному суддівстві переграв «Бешикташ», а в балканському протистоянні сильнішою виявилася «Црвена Звезда».

Результати матчів 25 серпня:

• «ПАОК» (Греція) - «Бешикташ» (Туреччина) 3: 1;
  • «Тірана» (Албанія) - «Црвена Звезда» (Сербія) 0: 1;

У середу, 26 серпня, відбулися ще 11 матчів другого відбірного раунду. Нідерландський «АЗ», зрівнявши рахунок на 4-й компенсованій хвилині матчу, зміг в додатковий час зломити опір чеської «Вікторії». «Омонія» в додатковий час реалізувала пенальті у ворота «Легії» та потім успішно провівши контратаку забила вдруге, і відправила польський клуб до Ліги Європи.

«Ференцварош» під керівництвом українського тренера Сергія Реброва зустрічався з шотландським «Селтіком» на полі суперника. Угорський клуб відкрив рахунок на 7-й хвилині матчу завдяки дальньому удару у нижній кут Сигера. «Селтік» рахунок зрівняв після удару Крісті під поперечину. На 75-й хвилині «Ференцварош» вийшов вперед. Нгуєн випередив, як здалося вдвічі більшого за габаритами захисника, і відправив м'яча у ворота «Селтіка».

• «Янг Бойз» (Швейцарія) - «Клаксвік» (Фарерські острови) 3: 1;
  • «Селтік» (Шотландія) - «Ференцварош» (Угорщина) 1:2.

Матчі третього кваліфікаційного раунду пройдуть 15-16 вересня. Інформатор буде стежити за ходом матчів і розповість вам про всі значущі події поєдинків.

Раніше ми повідомляли про те, що збірна України розпочала тренувальний збір перед матчами Ліги націй УЄФА .