RU
Головна
Україна
Політика
11:55, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

Главу Верховної Ради Дмитра Разумкова відсторонили від ведення двох пленарних днів засідань парламенту. Підтримали цю ініціативу 240 народних депутатів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію засідання Ради . Цю процедуру ініціювала фракція "Слуга народу", група "Довіра" і "За майбутнє" через порушення регламенту Разумковим. Голосування по фракціях: "Слуга народу" - 200; "За майбутнє" - 16; "Голос" - 3; "Довіра" - 18; Позафракційні - 3. Як раніше писав Інформатор, президент Володимир Зеленський вважає, що Разумков більше не член команди,а партійці Слуги народу мають до нього мільйон питань. Нагадаємо, раніше Разумков заявив, що його відставки з посади на цьому тижні не буде. За його словами, спочатку документи повинен перевірити Апарат Верховної Ради,а на цьому тижні цього зробити не встигнуть. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Разумкова відсторонили від ведення засідань Ради двох пленарних днів

Читать на русском
Разумкова відсторонили від ведення засідань Ради двох пленарних днів

Підтримали цю ініціативу 240 народних депутатів

Главу Верховної Ради Дмитра Разумкова відсторонили від ведення двох пленарних днів засідань парламенту. Підтримали цю ініціативу 240 народних депутатів. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію засідання Ради

Цю процедуру ініціювала фракція "Слуга народу", група "Довіра" і "За майбутнє" через порушення регламенту Разумковим.

Голосування по фракціях:

  • "Слуга народу" - 200;
  • "За майбутнє" - 16;
  • "Голос" - 3;
  • "Довіра" - 18;
  • Позафракційні - 3.

 

Як раніше писав Інформатор, президент Володимир Зеленський вважає, що Разумков більше не член команди,а партійці «Слуги народу» мають до нього мільйон питань. 

Нагадаємо, раніше Разумков заявив, що його відставки з посади на цьому тижні не буде. За його словами, спочатку документи повинен перевірити Апарат Верховної Ради,а на цьому тижні цього зробити не встигнуть. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.