RU
Головна
Україна
Політика
10:59, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що якщо народні депутати ухвалять рішення про відкликання його з посади, то він залишиться позафракційним нардепом. Як передає Інформатор,про це спікер він заявив в інтерв'ю "Українській правді ". Якщо буде прийняте відповідне рішення парламенту, дійсно, я буду позафракційним народним депутатом, це нормальний процес. Багато колег є позафракційними. А далі подивимося", - сказав він. Разумков додав, що залишиться в політиці в разі звільнення з посади. Якщо буде прийняте таке рішення, я дійсно залишуся в політиці, мені це подобається. Це інструмент, який дозволяє тобі змінювати ситуацію в країні. Це не може залежати тільки від тебе. Це завжди командна гра, це завжди різні люди, які тобі допомагають або тобі заважають", - підкреслив Разумков. Нагадаємо, раніше Разумкова звинуватили у затягуванні боротьби з олігархами після того, як він направив законопроект до Венеціанської комісії. Пізніше заступниця голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук повідомила, що певні розбіжності між фракцією і Разумковим є. Тут складно це вже приховувати, - сказала вона. Зазначимо, раніше глава партії "СН" Корнієнко сказав, що народні депутати від фракції Слуга народу поки що не будуть ініціювати питання щодо відставки Разумкова з посади . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Разумков розповів, що робитиме в разі відставки з посади глави ВР

Читать на русском
Разумков розповів, що робитиме в разі відставки з посади глави ВР

Він залишиться нардепом

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що якщо народні депутати ухвалять рішення про відкликання його з посади, то він залишиться позафракційним нардепом.

Як передає Інформатор,про це спікер він заявив в інтерв'ю "Українській правді ".

“Якщо буде прийняте відповідне рішення парламенту, дійсно, я буду позафракційним народним депутатом, це нормальний процес. Багато колег є позафракційними. А далі подивимося", - сказав він.

Разумков додав, що залишиться в політиці в разі звільнення з посади.

“Якщо буде прийняте таке рішення, я дійсно залишуся в політиці, мені це подобається. Це інструмент, який дозволяє тобі змінювати ситуацію в країні. Це не може залежати тільки від тебе. Це завжди командна гра, це завжди різні люди, які тобі допомагають або тобі заважають", - підкреслив Разумков.

Нагадаємо, раніше Разумкова звинуватили у затягуванні боротьби з олігархами після того, як він направив законопроект до Венеціанської комісії. Пізніше заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомила, що певні розбіжності між фракцією і Разумковим є. «Тут складно це вже приховувати», - сказала вона. 

Зазначимо, раніше глава партії "СН" Корнієнко сказав, що народні депутати від фракції «Слуга народу» поки що не будуть ініціювати питання щодо відставки Разумкова з посади .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.