RU
Головна
Україна
Політика
11:45, 3 Жовтня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський прокоментував ситуацію щодо можливого звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. За його словами, він вже не є членом команди. Як передає Інформатор,про це він сказав на брифінгу з нагоди зборів фракції "Слуга народу". Зеленський зазначив, що Разумков як "слуга" повинен був підтримувати позицію партії щодо санкцій або боротьби з олігархами, але спікер вибрав інший шлях. Він сказав, що Разумков відтепер вже не є членом команди, а партійці "мають до нього мільйон питань". "У мене немає часу на образи, образи мої або партії Слуга народу, якби я кожен раз ображався на його політичні кроки (Разумкова), я і вся б партія була в браслетах", - сказав Зеленський. Крім того, Зеленський вважає ніби сам Разумков зробив помилку,публічно обговорюючи цю тему з журналістами. Нагадаємо, раніше в ОП заявили, що ініціатива відставки Разумкова належить Давид Арахамія.Сам Арахамія раніше розпочав збір підписів серед "слуг народу" за відставку Разумкова. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Разумков більше не член команди, партійці мають до нього мільйон питань - Зеленський

Читать на русском
Разумков більше не член команди, партійці мають до нього мільйон питань - Зеленський

За його словами, у нього немає часу на образи на рішення Разумкова

Президент Володимир Зеленський прокоментував ситуацію щодо можливого звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. За його словами, він вже не є членом команди. 

Як передає Інформатор,про це він сказав на брифінгу з нагоди зборів фракції "Слуга народу". 

Зеленський зазначив, що Разумков як "слуга" повинен був підтримувати позицію партії щодо санкцій або боротьби з олігархами, але спікер вибрав інший шлях. 

Він сказав, що Разумков відтепер вже не є членом команди, а партійці "мають до нього мільйон питань".

"У мене немає часу на образи, образи мої або партії Слуга народу, якби я кожен раз ображався на його політичні кроки (Разумкова), я і вся б партія була в браслетах", - сказав Зеленський.

Крім того, Зеленський вважає ніби сам Разумков зробив помилку,публічно обговорюючи цю тему з журналістами.

Нагадаємо, раніше в ОП заявили, що ініціатива відставки Разумкова належить Давид Арахамія.Сам Арахамія раніше розпочав збір підписів серед "слуг народу" за відставку Разумкова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.