Головна
Україна
Події
13:35, 8 Травня
Информатор UA

Интро

Російські загарбники викрадають українську продукцію з тимчасово окупованих територій Запорізької області. Їхньою черговою жертвою став Пологівський олійноекстракційний завод, звідки вивозять олію. Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова, - передає Інформатор. Підприємство готувало олію для експорту іноземним партнерам, які вже відчувають нестачу високоякісної української продукції. До окупації цей завод приносив найбільше грошей до бюджету Пологівського району. Україна є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії. З початку російської воєнної агресії експорт зупинився. У Європі готуються до дефіциту цього продукту. "Викрадення продовольства з окупованих територій є порушенням Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду", - заявила Денисова. Нагадаємо, рашисти вивезли з України кілька сотень тисяч тонн зерна та намагалися продати його Єгипту. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Рашисти вивозять соняшникову олію з окупованих територій Запорізької області

Читать на русском

Україна є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії

Читать на русском
Рашисти вивозять соняшникову олію з окупованих територій Запорізької області

Україна є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії

Російські загарбники викрадають українську продукцію з тимчасово окупованих територій Запорізької області. Їхньою черговою жертвою став Пологівський олійноекстракційний завод, звідки вивозять олію.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова, - передає Інформатор.

Підприємство готувало олію для експорту іноземним партнерам, які вже відчувають нестачу високоякісної української продукції.

До окупації цей завод приносив найбільше грошей до бюджету Пологівського району.

Україна є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії. З початку російської воєнної агресії експорт зупинився. У Європі готуються до дефіциту цього продукту.

"Викрадення продовольства з окупованих територій є порушенням Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду", - заявила Денисова.

Нагадаємо, рашисти вивезли з України кілька сотень тисяч тонн зерна та намагалися продати його Єгипту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.