Тоді я жила в Києві на орендованій квартирі, - пригадує Наталка. - “Вересень” написався під емоціями, як це зазвичай буває. Але я відклала цю пісню в довгу шухлядку, з часом забула про неї. І згадала аж тепер.
Противник продовжує спроби наступу
Рашистська федерація влаштовує обстріл мирного населення, навмисне вбиваючи наших мирних жителів.
За даними Генштабу ЗСУ, рф все ще намагається зосередити сили в Східній операційній зоні. Метою рашистів, як і раніше, є взяття під контроль Донецьку та Луганську області та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.
Рашисти продовжують блокувати наших людей у районі «Азовсталі». Зазначається, що на тимчасово зайнятих територіях окупанти обмежують пересування людей, затримують їх та блокують гуманітарні вантажі з України. Окрім цього, рашисти грабують місцевих селян. Наприклад, у сільгосп товариства у місті Кам'янка-Дніпровська ворог вкрав понад 60 тонн пшениці разом із транспортом.
Минулої доби захисники України збили 15 повітряних цілей: 1 літак, 5 крилатих ракет і 9 безпілотників. У Донецькій та Луганській областях ситуація непроста, проте місцями нашим захисникам вдається наносити контрудар противнику. За добу відбито 9 атак рашистів, а в процесі вдалося знищити 6 танків, 1 артилерійську систему, 12 одиниць броньованої та 1 автомобільної техніки, а також зенітну установку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.