Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Перевірку на профпридатність успішно пройдено
Блогерка та журналістка Раміна Есхакзай на власному прикладі показала всю небезпеку журналістської роботи. Вона приїхала на три дні до Бахмута та опинилася під артилерійським обстрілом. Колеги Раміни в цей час вели відеозапис і було видно, що дівчина дуже злякалася.
У своєму Інстаграмі Раміна написала, що потрапила під обстріл уперше. А от у колег, які її супроводжували, реакція була спокійнішою – вони вже раніше працювали у гарячих точках. Поруч із Раміною на відео стоїть військовий – він взагалі не обернувся на звуки снарядів. Але для дівчини, яка вперше поблизу почула вибухи, це було страшно.
«Якби поруч зі мною не було наших військових, я б там не знаю, що робила!».
Більшість коментаторів абсолютно справедливо висловили Раміні Есхакзай захоплення її мужністю.
Журналістка вже здійснювала раніше поїздки прифронтовими зонами. Раміна Есхакзай робила репортажі із Харкова, Ізюму, Лимана, Херсона, Маріуполя. Але саме поїздка до Бахмуту стала своєрідним бойовим хрещенням Раміни.
Раніше Інформатор писав, що роман між Раміною Есхакзай та Віталієм Козловським виявився піаром.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.