Ракетна небезпека та перші повідомлення про вибухи: по всій Україні оголошена повітряна тривога

Читать на русском

В деяких містах пролунали вибухи

Читать на русском
Повітряна тривога
Пройдіть до найближчого укриття або перебувайте в безпечному місці

В деяких містах пролунали вибухи

В ніч проти 26 травня у моніторингових чатах поширилися попередження про запуск ракет. У небі помітили БпЛА типу «Шахід» та 2 стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС. Пізніше заявили про пуски ракет типу Х-101/555 з Ту-95 з Каспійського напрямку. Всі деталі — читайте в нашому матеріалі. 

О 00:19 в мережі почали поширюватися перші попередження про ворожі Шахеди, які летіли з північного напрямку. За кілька хвилин, з'явилось уточнення, що БпЛА помічено у Чернігівській та Сумській областях. Там зазначили, що ймовірно, дрони рухаються до Полтавщини й що летять як завжди на наднизьких висотах.

 О 00:25 над Саратовом у напрямку Каспійського регіону помітили кілька одиниць Ту-95МС. Бомбардувальники вилетіли з аеродрому "Енгельс-2".

Вже о 01:12 ночі російські БпЛА помітили у Сумській, Полтавській, Херсонській, Миколаївській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. У низці областей України оголошена повітряна тривога. Людей просять не нехтувати власною безпекою й пройти до до найближчого укриття.

 
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.