“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
Погода
Дізнайся прогноз для твого міста
Оновлено станом на
Трамп, Зеленський та Путін почали перемовини щодо завершення війни в Україні. Чим завершиться ця спроба?
голосів
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
23.02.2025
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Репер розповів Дудю, як заочно вступив до лав Територіальної оборони Києва
Чи надовго Ілон Маск затримається у Білому домі?
Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Abracadabra
Lady Gaga
2
Ау ау
Sasha Norova, Adam
3
Інстинкт
Loboda
4
Повод
Morgenshtern
5
Дом
Morgenshtern
6
Красный флаг
Morgenshter
7
Врубай
Parfeniuk
8
Не расслабляйся
Skryptonite
9
Пустой вокзал
Morgenshtern
10
Кульбаби
Tonya Matvienko
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
667.38
DOGECOIN (DOGE)
0.24
THETA (THETA)
1.35
LITECOIN (LTC)
126.3
BITCOIN (BTC)
96221.92
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Великий наступ за участі КНДР на Курщині
Росіян в атаку ведуть колонами та на квадроциклах, у полоні багато кримчан, які розчарувалися в Путіні, корейці готуються
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
KOLA - Край
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Ющенко їв, тепер ваша черга: трипільський рецепт
23 лютого народився третій президент України Віктор Ющенко. Він любить качку по-трипільськи та борщ, який готує його дружина Катерина. Сьогодні ми приготуємо качку, або курча, запечене у глині, за рецептом популярного українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка.
Ракетна атака по Дніпропетровській області: кількість загиблих зросла до семи, серед них двоє дітей
Серед загиблих у Синельниковому - троє дітей від 6 до 14 років
Кількість загиблих на Дніпропетровщині збільшилася до семи
На Дніпропетровщині померла поранена внаслідок російського обстрілу дитина. Таким чином, загальна кількість загиблих унаслідок обстрілу регіону зросла до дев'яти, серед яких троє дітей. Ще троє зазнали поранень у Кривому Розі, з них двоє госпіталізовані.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора. Зазначається, що внаслідок російського обстрілу померла дитина, яка перебувала в лікарні.
"В лікарні померла дитина, яка отримала важкі поранення під час масованої ворожої атаки на Дніпропетровщину сьогодні. Наразі число загиблих зросло до 9, серед них троє дітей", - йдеться в повідомленні.
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак підтвердив, що всі троє загиблих дітей – з Синельниківського району. Це 14-річна дівчинка і два хлопчика – 6 та 8 років. Проте, пізніше він уточнив, що один з хлопчиків таки вижив, хоча й був у дуже важкому стані. За його даними, загалом там загинули шестеро цивільних, ще шестеро постраждалих.Також, за словами голови ОВА, в області пошкоджено три десятки приватних будинків. 4 практично зруйновані. Було кілька пожеж, які вже загасили. На місці працюють всі служби.
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Станом на 11:00 у дніпровській багатоповерхівці загасили масштабну пожежу. Загалом з 16 постраждалих у Дніпрі половина – в лікарні. Всі в стані середньої тяжкості. У людей осколкові поранення, перелами, гематоми, різані рани. Люди сильно налякані. Біля потрощеного будинку працюють психологи.
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Крім того у Кривому Розі троє поранених. З них двоє - в лікарні в стані середньої тяжкості. У Павлограді пошкоджена адміндубівля.
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Ракетна атака по Україні 19 квітня
У ніч проти 19 квітня росіяни запустили по Україні декілька груп безпілотників типу "Шахед". Українські сили ППО знищили ворожі цілі. Згодом вони атакували країну ракетами. Їх також знищили оборонці неба. Під ранок п'ятниці загарбники здійснили масовану ракетну атаку. З літаків ТУ-23М3, які вийшли на пускові рубежі у Чорному морі поблизу Севастополя, вони вдарили крилатими ракетами. А згодом запустили по Дніпру балістику з російського міста Таганрог.
У Дніпрі росіяни влучили в житловий будинок у самому центрі міста. Внаслідок ракетного обстрілу сталася пожежа у п'ятиповерховому будинку. Верхні поверхи зруйновані, під завалами можуть бути люди. На місці події працюють рятувальники та інші служби. Є загиблі та поранені. Окрім житлового будинка, пошкоджені два інфраструктурні об’єкти.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський відреагував на ракетний удар по Дніпру 19 квітня. Він заявив, що Росія повинна відповісти за свій терор, а всі ворожі повітряні цілі мають збиватися. Тому очільник держави наголосив, що світ має завдати поразки російському терору, а партнери мають необхідні спроможності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.