Головна
Україна
Події
19:32, 27 Липня
Информатор UA

Интро

В Україні заборонять приватизацію оборонних підприємств, які виготовляють зброю. Відповідний законопроект 5397 ухвалила Верховна Рада у середу, 27 липня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на голову партії "Слуга народу" Олену Шуляк. Зокрема, пропонується виключити з об'єктів які не підлягають приватизації - підприємства з виготовлення, ремонту технічних та інших засобів реабілітації для осіб з інвалідністю (у зв'язку з великим ринком приватних підприємств, які надають аналогічні товари); Також пропонується додати до об'єктів, які не підлягають приватизації - підприємства з виготовлення та ремонту всіх видів зброї, що перебуває на озброєнні Збройних Сил України, інших утворених відповідно до закону військових формувань, Служби безпеки України. Разом з тим, закон встановлює обмеження щодо проведення для об'єктів великої приватизації аукціонів зі зниженням стартової ціни, аукціонів за методом вивчення цінових пропозицій та приватизації шляхом викупу під час дії карантину та інших обмежувальних заходів. "Це дозволить оптимізувати роботу таких підприємств, позбавитися від зайвих непотрібних у наш час для ефективної діяльності площ та приміщень, обєднати окремі такі підприємства, перетворити їх в інші організаційно-правові форми або заснувати на їхній базі підприємства державно-приватного партнерства", йдеться в документі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Рада заборонила приватизацію оборонних підприємств

Читать на русском
Рада заборонила приватизацію оборонних підприємств

Відповідний законопроект ухвалили сьогодні

В Україні заборонять приватизацію оборонних підприємств, які виготовляють зброю. Відповідний законопроект 5397 ухвалила Верховна Рада у середу, 27 липня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на голову партії "Слуга народу" Олену Шуляк. 

Зокрема, пропонується виключити з об'єктів які не підлягають приватизації - підприємства з виготовлення, ремонту технічних та інших засобів реабілітації для осіб з інвалідністю (у зв'язку з великим ринком приватних підприємств, які надають аналогічні товари);

Також пропонується додати до об'єктів, які не підлягають приватизації - підприємства з виготовлення та ремонту всіх видів зброї, що перебуває на озброєнні Збройних Сил України, інших утворених відповідно до закону військових формувань, Служби безпеки України. 

 

Разом з тим, закон встановлює обмеження щодо проведення для об'єктів великої приватизації аукціонів зі зниженням стартової ціни, аукціонів за методом вивчення цінових пропозицій та приватизації шляхом викупу під час дії карантину та інших обмежувальних заходів.

"Це дозволить оптимізувати роботу таких підприємств, позбавитися від зайвих непотрібних у наш час для ефективної діяльності площ та приміщень, об’єднати окремі такі підприємства, перетворити їх в інші організаційно-правові форми або заснувати на їхній базі підприємства державно-приватного партнерства", − йдеться в документі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.