RU
Головна
Україна
Політика
14:37, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 23 вересня, парламент може провести позачергове засідання для розгляду законопроектів щодо фізичних осіб-підприємців. Про це глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів журналістам в кулуарах Верховної Ради, передає Ынформатор . "Є чутки про те, що буде у четвер оголошене позачергове засідання, присвячене питанням щодо ФОПів. Законопроект, під який збирав підписи ще (позафракційний нардеп Олександр Дубинський, - ред.) Дубинський півроку або рік тому. Тобто в нас дістаються з ящика такі заготовки", - повідомив нардеп. У свою чергу глава фракції "Слуги народу" Давид Арахамія повідомив журналістам, що на позачерговому засіданні 23 вересня парламент розгляне законопроект про скасування реєстраторів розрахункових операцій. "Разумков сьогодні надіслав мені листа, що у четвер він призначив позачергове засідання. Дубинський вже три або чотири місяці тому збирав підписи. Накопичилися підписи, тому засідання відбудеться. Там буде законопроект про скасування РРО", - розповів він. Він додав, що "слуги" не підтримуватимуть цю ініціативу. "Ми його приймали з такими боями, щоб потім скасувати? Я не розумію", - пояснив Арахамія. Нагадаємо, в грудні 2020 року Верховна Рада підтримала законопроект № 4439-д, який передбачає обов'язкове встановлення касових апаратів для підприємців.Законопроект підтримали 319 народних депутатів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Рада може зібратися на позачергове засідання у четвер: розглянуть законопроект щодо ФОПів

Читать на русском
Рада може зібратися на позачергове засідання у четвер: розглянуть законопроект щодо ФОПів

Парламент розгляне законопроект про скасування реєстраторів розрахункових операцій.

У четвер, 23 вересня, парламент може провести позачергове засідання для розгляду законопроектів щодо фізичних осіб-підприємців.

Про це глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів журналістам в кулуарах Верховної Ради, передає Ынформатор

"Є чутки про те, що буде у четвер оголошене позачергове засідання, присвячене питанням щодо ФОПів. Законопроект, під який збирав підписи ще (позафракційний нардеп Олександр Дубинський, - ред.) Дубинський півроку або рік тому. Тобто в нас дістаються з ящика такі заготовки", - повідомив нардеп.

У свою чергу глава фракції "Слуги народу" Давид Арахамія повідомив журналістам, що на позачерговому засіданні 23 вересня парламент розгляне законопроект про скасування реєстраторів розрахункових операцій.

"Разумков сьогодні надіслав мені листа, що у четвер він призначив позачергове засідання. Дубинський вже три або чотири місяці тому збирав підписи. Накопичилися підписи, тому засідання відбудеться. Там буде законопроект про скасування РРО", - розповів він. 

Він додав, що "слуги" не підтримуватимуть цю ініціативу.

"Ми його приймали з такими боями, щоб потім скасувати? Я не розумію", - пояснив Арахамія.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Верховна Рада підтримала законопроект № 4439-д, який передбачає обов'язкове встановлення касових апаратів для підприємців.Законопроект підтримали 319 народних депутатів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.