«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
"Києвський терорист" перебував на обліку у психлікарні
Сухроб Карімов, який захопив відділення банку у центрі Києва, перебував на обліку у психоневрологічній лікарні з діагнозом олігофренія. Такий діагноз йому встановили у віці 10 років.
Як передає Інформатор, про це у Facebook повідомив заступник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко.
«За інформацією з батьківщини терориста - Узбекистану, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на обліку у психоневрологічному закладі з діагнозом олігофренія. Цей діагноз встановили, коли йому було всього лише 10 років», - повідомив заступник голови МВС.
За його словами, в Україні Карімов вів досить спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності не притягувався.
Нагадаємо, сьогодні близько 12 дня невідомий чоловік захопив відділення «Універсал Банку» у бізнес-центрі «Леонардо», при цьому він погрожував підірвати бомбу, яка нібито знаходиться у нього в портфелі.
Силовиками був здійснений штурм банку, внаслідок чого загарбника було затримано. Виявилося, що вибухівки у Карімова не було.