RU
Головна
Життя
Туризм
11:47, 27 Жовтня
Информатор UA

Интро

Авіакомпанія Qatar Airways запускає прямі рейси з Одеси до столиці Катару - Доху. Польоти виконуватимуть уже з 9 грудня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на avianews. Компанія виконуватиме польоти тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга та щосуботи. Розклад передбачає вильоти о 08:30 з Дохи та о 16:45 з Одеси. Такий графік дозволить здійснювати пересадки в Досі на інші літаки Qatar Airways, які прямують на екзотичні курорти. Розклад рейсів Доха-Одеса-Доха Qatar Airways: Доха 08:30 Одеса 12:45, вівторок, четвер, субота; Одеса 16:45 Доха 22:50, вівторок, четвер, субота. На лінії Доха-Одеса Qatar Airways планує використати літаки Airbus A320. Вони можуть перевозити 180 пасажирів. Ми почали виконувати рейси до України (до Києва) із серпня 2017 року. І запуск рейсів до Одеси є знаковою віхою нашої співпраці з Україною, прокоментував відкриття маршруту глава Qatar Airways Акбар Аль-Бакер. Нагадаємо, іспанський лоукостер Vueling із 5 грудня запускає прямі рейси з Києва до Парижу. Квитки коштуватимуть від 30 євро в один бік. Крім того, Інформатор повідомляв, що авіакомпанія Ryanair планує завести в Україну 20 літаків. Також ми писали, що лоукостер Uzbekistan Airways після шестирічної перерви знову полетить із Києва до Ташкента. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Qatar Airways запускає прямі рейси з Одеси до столиці Катару

Читать на русском
Qatar Airways запускає прямі рейси з Одеси до столиці Катару

Компанія виконуватиме польоти тричі на тиждень

Авіакомпанія Qatar Airways запускає прямі рейси з Одеси до столиці Катару - Доху. Польоти виконуватимуть уже з 9 грудня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на avianews.

Компанія виконуватиме польоти тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга та щосуботи. Розклад передбачає вильоти о 08:30 з Дохи та о 16:45 з Одеси. Такий графік дозволить здійснювати пересадки в Досі на інші літаки Qatar Airways, які прямують на екзотичні курорти.

Розклад рейсів Доха-Одеса-Доха Qatar Airways:

  • Доха 08:30 → Одеса 12:45, вівторок, четвер, субота;
  • Одеса 16:45 → Доха 22:50, вівторок, четвер, субота.

На лінії Доха-Одеса Qatar Airways планує використати літаки Airbus A320. Вони можуть перевозити 180 пасажирів.

«Ми почали виконувати рейси до України (до Києва) із серпня 2017 року. І запуск рейсів до Одеси є знаковою віхою нашої співпраці з Україною», — прокоментував відкриття маршруту глава Qatar Airways Акбар Аль-Бакер.

Нагадаємо, іспанський лоукостер Vueling із 5 грудня запускає прямі рейси з Києва до Парижу. Квитки коштуватимуть від 30 євро в один бік.

Крім того, Інформатор повідомляв, що авіакомпанія Ryanair планує завести в Україну 20 літаків.

Також ми писали, що лоукостер Uzbekistan Airways після шестирічної перерви знову полетить із Києва до Ташкента.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.