Путін згоден припинити війну лише у разі повного виконання російських вимог

Це вимоги, які відірвані від реальності

Путін згоден припинити війну лише у разі повного виконання російських вимог

Президент країни-агресора Володимир Путін готовий продовжити діалог з Україною лише у випадку, якщо вона виконає усі "відомі російські вимоги".

Про це Путін заявив у розмові з президентом Франції Еммануелем Макроном - повыдомляє Інформатор із посиланням на "РІА Новини".

"Виражена готовність до продовження діалогу - за безумовного виконання відомих російських вимог. Головне, щоб українська сторона серйозно підійшла до досягнення домовленостей, реалізація яких важлива для припинення бойових дій", - повідомили пропагандистам у Кремлі. 

Путін також сказав Макрону, що Запорізька АЕС працює у штатному режимі, радіоактивне тло в нормі, а фізична та ядерна безпека станції надійно захищена.

Він також заявляє, що російські військові контролюють Чорнобильську АЕС нібито для того, щоб унеможливити організацію українськими "неонацистами або терористами" провокацій.

Чого на переговорах вимагає Росія:

  • позаблокового статусу України, закріпленого на рівні парламенту із проведенням референдуму;
  • визнання Україною ОРДЛО, яку Росія називає "ЛДНР", в адміністративних рамках Донецької та Луганської областей;
    денацифікація;
  • Крим, повернення якого вимагає Україна, винести у майбутній угоді за дужки.

Нагадаємо, раніше Зеленський закликав Путіна сісти за стіл переговорів: «Я не кусаюся, чого ти боїшся?». 

Також Інформатор писав, що сенатор США Ліндсі Грем закликав ліквідувати Путіна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube