Путін вигадав статистику про виготовлення росією 1600 танків для війни з Україною

Читать на русском

Російський президент путін заявив, що США і НАТО розпалюють війну в Україні, допомагаючи зброєю, але снаряди й танки скоро закінчаться

Читать на русском
володимир путін
Путін, якого зачекались в Гаазі, рахує американські снаряди /Фото:

Російський президент путін заявив, що США і НАТО розпалюють війну в Україні, допомагаючи зброєю, але снаряди й танки скоро закінчаться

Президент рф володимир путін, якому Міжнародний кримінальний суд в Гаазі виписав ордер на арешт, заявив, що це Захід, а не росія, роздмухує пожежу війни в Україні, не бажаючи її завершення. Він озвучив кілька чисел щодо військової допомоги США і НАТО Україні, які вірогідно взяв "зі стелі".   

Про це путін заявив у телевізійному інтерв'ю в суботу, 25 березня. 

"Україна за добу використовує до 5 тисяч снарядів. А в США виробляють лише 14-15 тисяч снарядів на місяць" – озвучив "статистику" російський диктатор. 

Він вів до того, що перегони озброєння з росією США аж ніяк не виграють - і вже скоро Україна залишиться без допомоги НАТО, оскільки зброя закінчиться. 

Він також пообіцяв, що допоки західні танки приїдуть в Україну, російські підприємства зможуть виробити у чотири рази більше такої техніки. І перевага, за його словами, буде на боці рф. 

"Розпалювачі війни планують направити в Україну 400 з лишком танків. За цей час ми виробимо понад 1600 власних нових танків", - сказав Путін. 

Лукашенко отримає від росії "ядерку"?

У цьому ж інтерв'ю, як повідомляв Інформатор, путін заявив, що у відповідь на обіцянку Великої Британії поставити Україні зброю зі збідненим ураном, росія розмістить ядерну тактичну зброю на території Білорусі. Сховище для неї розпочнуть будувати 3 квітня, а завершать до 1 липня 2023 року. Мовляв, Олександр Лукашенко вже давно таку зброю просить, то чому б не надати - у спільних інтересах. 

Інформатор також писав про зізнання путіна про підготовку до повномасштабної війни ще від 2014 року. Отримавши по зубах на Донбасі, дев'ять років тому росія зрозуміла, що наразі до великої війни не готова. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.