Головна
Україна
Політика
13:37, 6 Червня
Информатор UA

Интро

Президент Росії Володимир Путін шантажував президента Туреччини Реджепа Ердогана через продаж Україні турецьких безпілотників Bayraktar. Президент Туреччини розповів про це президенту Володимиру Зеленському під час зустрічі у квітні. Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на власні джерела, передає Інформатор . "Ердоган сказав президенту України Володимиру Зеленському під час квітневої зустрічі у Туреччині, що президент Росії Володимир Путін пригрозив продовжити заборону на польоти, якщо Туреччина не відмовиться від своїх продажів безпілотних літальних апаратів і підтримки України", - повідомляє видання. Зазначимо, продаж Україні турецьких безпілотників Bayraktar обурила Росію, тому в Москві, посилаючись на спалах коронавірусу, заборонили авіасполучення між двома країнами до 1 червня, а потім продовжили заборону до 21 червня. Як результат, Туреччина втратила російських туристів, які складають значну частину туристичного потоку країни. Раніше Інформатор повідомляв, що відпочинок у Туреччині для українців подешевшав у два рази, багато в чому через відсутність російських туристів, але все може змінитися. Також ми писали, що Туреччина запроваджує нові обмеження для українців - потрібен ПЛР-тест. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Путін шантажував Туреччину російськими туристами через Україну, - WSJ

Читать на русском
Путін шантажував Туреччину російськими туристами через Україну, - WSJ

Продаж Україні турецьких безпілотників Bayraktar обурила Росію

Президент Росії Володимир Путін шантажував президента Туреччини Реджепа Ердогана через продаж Україні турецьких безпілотників Bayraktar. Президент Туреччини розповів про це президенту Володимиру Зеленському під час зустрічі у квітні.

Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на власні джерела, передає Інформатор

"Ердоган сказав президенту України Володимиру Зеленському під час квітневої зустрічі у Туреччині, що президент Росії Володимир Путін пригрозив продовжити заборону на польоти, якщо Туреччина не відмовиться від своїх продажів безпілотних літальних апаратів і підтримки України", - повідомляє видання.

Зазначимо, продаж Україні турецьких безпілотників Bayraktar обурила Росію, тому в Москві, посилаючись на спалах коронавірусу, заборонили авіасполучення між двома країнами до 1 червня, а потім продовжили заборону до 21 червня. Як результат, Туреччина втратила російських туристів, які складають значну частину туристичного потоку країни. 

Раніше Інформатор повідомляв, що відпочинок у Туреччині для українців подешевшав у два рази, багато в чому через відсутність російських туристів, але все може змінитися.

Також ми писали, що Туреччина запроваджує нові обмеження для українців - потрібен ПЛР-тест.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.