Головна
Україна
Політика
20:32, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що російський диктатор Володимир путін нині перебуває на порозі ухвалення двох рішень. Все через невдачі російської армії на фронті. І через успішний контрнаступ українських захисників на сході.  Як повідомляє Інформатор, про це Салліван сказав на брифінгу 20 вересня. Салліван нагадав, що українські військові останніми днями провели успішний контрнаступ на сході. За його словами, через це Путін "може перебувати на порозі ухвалення двох рішень". Салліван розповів, що одним із таких рішень є підготовка до псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях України. Також це може бути загальна мобілізація.  "Росія поспішає провести ці референдуми у відповідь на успіхи України на полі бою, а також для підготовки до потенційних мобілізаційних заходів", - сказав Салліван. Мобілізація не вдалась Російським окупантам не вдалось успішно провести приховану мобілізацію. Через це вони вирішили вивести підрозділи 217-го парашутно-десантного полку з території Сирії. Далі їх планують відправити на війну в Україні. Тим часом в результаті успішних дій ЗСУ на Бахмутському та Авдіївському напрямках противник продовжує зазнавати значних втрат. Лікувальні заклади міста Горлівка переповнені важкопораненими військовослужбовцями окупаційних військ. Також ми розповідали, як рашисти готуються до псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Путін перебуває на порозі ухвалення двох рішень через невдачі на фронті - Білий дім

Читать на русском

Це два рішення, які можуть ускладнити війну

Читать на русском
Путін перебуває на порозі ухвалення двох рішень через невдачі на фронті - Білий дім

Це два рішення, які можуть ускладнити війну

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що російський диктатор Володимир путін нині перебуває на порозі ухвалення двох рішень. Все через невдачі російської армії на фронті. І через успішний контрнаступ українських захисників на сході. 

Як повідомляє Інформатор, про це Салліван сказав на брифінгу 20 вересня.

Салліван нагадав, що українські військові останніми днями провели успішний контрнаступ на сході. За його словами, через це Путін "може перебувати на порозі ухвалення двох рішень".

Салліван розповів, що одним із таких рішень є підготовка до псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях України. Також це може бути загальна мобілізація. 

"Росія поспішає провести ці референдуми у відповідь на успіхи України на полі бою, а також для підготовки до потенційних мобілізаційних заходів", - сказав Салліван.

Мобілізація не вдалась

Російським окупантам не вдалось успішно провести приховану мобілізацію. Через це вони вирішили вивести підрозділи 217-го парашутно-десантного полку з території Сирії. Далі їх планують відправити на війну в Україні.

Тим часом в результаті успішних дій ЗСУ на Бахмутському та Авдіївському напрямках противник продовжує зазнавати значних втрат. Лікувальні заклади міста Горлівка переповнені важкопораненими військовослужбовцями окупаційних військ.

Також ми розповідали, як рашисти готуються до псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.