«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Вони виконали свою пісню в Бухаресті
Сьогодні відбудеться матч 3-го туру Євро-2020 між збірними України та Австрії. Вболівальники суперників об'єдналися, щоб виконати пісню про президента Російської Федерації.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відповідний ролик.
Фанати виконали відомий хіт про президента Російської Федерації: «Путін - х ** ло».
Зазначимо, поєдинок Україна - Австрія почнеться в понеділок, 21 червня, о 19:00 за київським часом.
Нагадаємо, 21 червня свої заключні матчі групового етапу проведуть команди груп В і С. О 19-00 збірна України зіграє зі збірною Австрії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.
Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів збірної України зі збірними Нідерландів і Північної Македонії,про результати інших поєдинків Євро-2020,а також про перемогу «Прометея» у фіналі баскетбольної Суперліги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .