Головна
Україна
16:23, 5 Червня
Информатор UA

Интро

З'явилися деталі про сьогоднішній ракетний удар по Києву.  Деталі розповіли у Генеральному штабі Збройних сил України, – передає Інформатор. Оновлено: Голова «Укрзалізниці» Олександр Камишин офіційно підтвердив, що ракети влучили у Дарницький вагоноремонтний завод. Внаслідок удару постраждав один співробітник залізниці. Незважаючи на брехню рашистів, ніхто й ніколи не ремонтував на цьому заводі танки, а лише залізничне обладнання та вагони. Камишин запросив ЗМІ особисто переконатись у цьому, відвідавши підприємство. 5 червня близько 6 ранку рашистська федерація завдала нового удару по нашій столиці. Генштаб ЗСУ зазначає, що зафіксували випуск 5 крилатих авіаційних ракет Х-22 з акваторії Каспійського моря. Усіх їх було відправлено у бік Києва.  Одну з них збили наші воїни, не підпустивши до столиці. Знищили ракету бійці підрозділу протиповітряної оборони Повітряних сил ЗСУ.  На жаль, решта боєприпасів досягла цілей. Що й варто було очікувати від рашистів, вони цілили в інфраструктурні об'єкти. Влучення зафіксовані на півночі Києва. Попередньо – обійшлося без жертв. Внаслідок ударів розпочалися кілька пожеж. Їх локалізували та місцями повністю усунули. Небезпеки для місцевих жителів наразі немає.  Генштаб ЗСУ вкотре нагадує, що у воєнний час не можна ігнорувати сигнали тривоги. Рашистська федерація б'є по житлових будинках та об'єктах інфраструктури, і не можна передбачити, що стане наступною ціллю російських злочинців.  Раніше ми розповідали про евакуацію з окупованих територій: як волонтери допомогли вивезти 1500 людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Пустили п'ять крилатих ракет: подробиці удару по Києву

Читать на русском

Рашисти знову цілять у нашу столицю

Читать на русском
Пустили п'ять крилатих ракет: подробиці удару по Києву

Рашисти знову цілять у нашу столицю

З'явилися деталі про сьогоднішній ракетний удар по Києву. 

Деталі розповіли у Генеральному штабі Збройних сил України, – передає Інформатор.

Оновлено: Голова «Укрзалізниці» Олександр Камишин офіційно підтвердив, що ракети влучили у Дарницький вагоноремонтний завод. Внаслідок удару постраждав один співробітник залізниці. Незважаючи на брехню рашистів, ніхто й ніколи не ремонтував на цьому заводі танки, а лише залізничне обладнання та вагони. Камишин запросив ЗМІ особисто переконатись у цьому, відвідавши підприємство.

5 червня близько 6 ранку рашистська федерація завдала нового удару по нашій столиці. Генштаб ЗСУ зазначає, що зафіксували випуск 5 крилатих авіаційних ракет Х-22 з акваторії Каспійського моря. Усіх їх було відправлено у бік Києва. 

Одну з них збили наші воїни, не підпустивши до столиці. Знищили ракету бійці підрозділу протиповітряної оборони Повітряних сил ЗСУ. 

На жаль, решта боєприпасів досягла цілей. Що й варто було очікувати від рашистів, вони цілили в інфраструктурні об'єкти. Влучення зафіксовані на півночі Києва. Попередньо – обійшлося без жертв. Внаслідок ударів розпочалися кілька пожеж. Їх локалізували та місцями повністю усунули. Небезпеки для місцевих жителів наразі немає. 

Генштаб ЗСУ вкотре нагадує, що у воєнний час не можна ігнорувати сигнали тривоги. Рашистська федерація б'є по житлових будинках та об'єктах інфраструктури, і не можна передбачити, що стане наступною ціллю російських злочинців. 

Раніше ми розповідали про евакуацію з окупованих територій: як волонтери допомогли вивезти 1500 людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.