“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Парижани також повернули з Нідерландів власного вихованця
ПСЖ збирається придбати нападника Гонсалу Рамуша. Керівництво парижан розглядає португальця і форварда Віктора Осімхена в якості потенційної заміни Кіліану Мбаппе.
Даними про можливий трансфер поділилося видання Mundo Deportivo.
Ймовірно, саме Рамуш є пріоритетною трансферною метою ПСЖ. Втім, Бенфіка, в якій Гонсалу виступає зараз, готова продати футболіста лише дорожче за 80 мільйонів євро.
Парижани хочуть підписати португальского форварда через те, що Мбаппе відмовився підписати новий контракт. При цьому на Рамуша також претендує і Реал, в який потенційно може перейти й Мбаппе.
Додамо, що 22-річний нападник збірної Португалії минулого сезону зіграв у 47 матчах за Бенфіку. В них він забив 27 голів.
Також інсайдер Фабріціо Романо повідомив, що парижани викупили контракт 20-річного півзахисника Хаві Сімонса. Футболіст є вихованцем парижан і Барселони, але минулого року він перейшов до ПСВ.
Втім, ПСЖ залишив можливість викупити Сімонса назад за 6 мільйонів євро. При цьому портал Transfermarkt оцінює гравця у 40 мільйонів євро. В 48 матчах хавбек забив 22 голи і зробив 11 асистів.
Раніше Інформатор повідомляв, що відомий агент Донато Ді Камплі порівняв ПСЖ з в'язницею. Крім Рамуша і Осімхена парижані нібито хочуть купити й англійського нападника Гаррі Кейна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.